Продукція

Консультація

kontakt

Якщо Ви не знайшли необхідної інформації, обов'язково зв'яжіться з нашими менеджерами для додаткової консультації.


тел: +38 067 232 61 84 -Viber-WhatsApp

тел: +38 066 271 68 12

тел: +38 044 361 95 81

Email: mir-konvektorov@ukr.netVerano

 

Внутрішньопідлогові конвектори VERANO

Компанія Verano створена в Польщі 1978 року відомим інженером Ришардом Бартломеєм Мязга. Verano спеціалізується на виробництві приладів опалення високої європейської якості, завдяки якому отримала безліч відзнак та нагород, таких, як: золота медаль у Жешові, золота медаль на Міжнародній виставці, відзнака у Любліні та інші.

Компанія забезпечує своїх клієнтів обладнанням високої якості, надійними та довговічними показниками. Згідно з європейськими стандартами з початку 2006 року прилади опалення повинні бути з максимальною продуктивністю, мінімальною вагою та можливістю регулювати систему. Все це поєднано у виробах компанії Verano.

Перебуваючи поряд з конвекторами Verano, не стає спекотно і душно, а завжди комфортно та позитивно позначається на стані здоров'я споживачів. Компанія використовує спеціальний метод, який є унікальним у всьому світі та носить назву «клінчування». З його допомогою нагрівальні елементи з'єднуються завдяки спеціальному пристрою, який передає один елемент до іншого. У цьому шар цинку залишається незмінним. В інших фірмах оцинкований шар зазвичай руйнується через зварювання сталевих елементів.

 

 

 

VKN 50°C VKN SILENT FRESHAiR
 докладніше >>> докладніше >>>  докладніше >>>
t50  silent fresh 

 

 

CVK CVK 2
CVK 4
докладніше >>> докладніше >>> докладніше >>>
Внутрипольный конвектор-кондиционер VERANO CVK cvk 2 cvk 4

 

 

 VK 15
Настінні Підлогові

докладніше >>>

докладніше >>>

докладніше >>>

Внутрипольный конвектор VERANO VK 15 Настенный конвектор Verano Напольный конвектор Verano

 

 

 

 Фасадні Решітки  Комплектація
 докладніше >>> докладніше >>>

докладніше >>>

  Verano фасадный конвектор  

 

 

 Декоративні конвектори Verano

 

"DECO" "COMODO" З імітацією дерева

докладніше >>>

докладніше >>>

 

Декоративный конвектор Verano "DECO"

Конвектор скамейка Verano "COMODO"

Напольный конвектор Verano c имитацией дерева

 

  • Настінні конвектори Verano відрізняються привабливим дизайном, корпус має гладку поверхню, що зробило компанію популярною серед обігрівачів інших марок. Пристрій має головну відмінність - воно нагріває повітря в приміщення, при цьому не нагріваючись. Максимальна температура нагріву – 40 градусів. Дуже безпечно, що пристрій залишається з початковою температурою, до нього можуть доторкнутися діти і дорослі і не обпікаться від цього. Крім того, прилад не завдасть шкоди меблям, що стоять поруч з ним, та іншим предметам.
  • Підлогові конвектори чудово підходять для опалення офісних приміщень. Вони утворюють максимальну теплову ефективність, займають мінімальне місце та підходять під будь-який інтер'єр.
  • Внутрішньопідлогові конвектори застосовують у приміщеннях, де є великі вікна чи скляні стіни. Вони вважаються надійним пристроєм для утворення тепла. Завдяки таким конвекторам вікна не пітніють і не утворюються протяги. Основною їх перевагою є розташування – вони вмонтовані в підлогу та для оточуючих непомітні. Вони підійдуть для невеликих кімнат, так що практично не займають місця. Єдине, що можна побачити – це стильні декоративні грати на поверхні. Такі конвектори бувають 2 типи: з наявністю вентиляторів і без них. Прилади встановлюють у житлових будинках та на різних промислових підприємствах, завдяки максимальній потужності та великому асортименту моделей.
  • Компанія співпрацює з багатьма країнами, серед яких Україна, Латвія, Литва, Росія, Німеччина тощо. Завдяки високому рівню товарообігу компанія займає провідне місце серед своїх конкурентів у Польщі, постійно модернізує виготовлення продукції, діє згідно з новими технологіями.

   Вартість всіх конвекторів компанії Verano досить висока, але цілком виправдана якістю. Конвектори дуже ефективні у використанні, оскільки допомагають господарям економити на електроенергії під час опалювального сезону. Цей факт знайшов своє підтвердження на дослідженнях у Великій Британії.

   З кожним роком все більше уваги приділяє компанія Verano естетичному фактору, тому конвектори ідеально вписуються в різноманітні дизайнерські рішення, починаючи від ретро стилю і закінчуючи модерном.

   Компанія забезпечує своїх клієнтів обладнанням високої якості, надійними та довговічними показниками. Згідно з європейськими стандартами з початку 2006 року прилади опалення повинні бути з максимальною продуктивністю, мінімальною вагою та можливістю регулювати систему. Все це поєднано у виробах компанії Verano. Гарантійний термін для своїх клієнтів компанія надає на 7 років.

Контакти

+38 067 232 61 84 - Viber-WhatsApp
+38 066 271 68 12
+38 044 361 95 81
E-mail: mir-konvektorov@ukr.net
Skype: mir_konvektorov

Режим роботи

Пн-Пт: з 8.00 до 17.00

Сб:     з 10.00 до 15.00

Нд:     - вихідний

Адреса

м. Київ

вул. Кирилівська, 160/20

корпус А, офіс 902