Продукція

Консультація

kontakt

Якщо Ви не знайшли необхідної інформації, обов'язково зв'яжіться з нашими менеджерами для додаткової консультації.


тел: +38 067 232 61 84 -Viber-WhatsApp

тел: +38 066 271 68 12

тел: +38 044 361 95 81

Email: mir-konvektorov@ukr.netCarrera

Внутрішньопідлоговий конвектор Каррера | CARRERA

конвектори водяного опалення

 

внутрипольный конвектор Carrera

 

Carrera | Каррера - це якісний продукт від вітчизняного виробника для систем водяного опалення. Внутріпольні конвектори Carrera | Каррера широко застосовуються для обігріву офісних приміщень, квартир, спорткомплексів, а також інших будівель, де встановлено панорамне скління. Принцип монтажу внутрішньопідлогових конвекторів дозволяє звільнити простір у приміщенні від громіздких і часом негарних щодо інтер'єру настінних радіаторів. За допомогою внутрішньопідлогових конвекторів можна втілити в життя будь-які дизайнерські рішення. Звернувшись до нашої компанії, Ви завжди зможете отримати якісну консультацію від наших спеціалістів.

carrera_katalog

 

 

Каталог обладнання Carrera

відкрити каталог >>>

 

 

 


 

Електричний внутрішньопідлоговий конвектор CARRERA SE Electro

природна конвекція

 

 


 

 

внутрипольный конвектор Каррера | CARRERA без вентилятора

природна конвекція

модельний ряд:

M(C) , M2(C2) Inox/Black - висота конвектора 65мм

 S(C) , S2(C2) Inox/Black - висота конвектора 90 та 120мм

 4 S , 4 S2 Black - висота конвектора 120мм

 

   

   

 

 

внутрішньопідлоговий конвектор Каррера | CARRERA з вентилятором

примусова конвекція

 модельний ряд:

MV(CV) , MV2(CV2) Inox/Black - висота конвектора 65мм

SV(CV) , SV2(CV2) Inox/Black - висота конвектора 90 та 120мм

4 SV , 4 SV2 Black - висота конвектора 120мм

 

   

   

 

 

підлоговий конвектор Каррера | CARRERA

природна конвекція

 модельний ряд: FRH, FR2H, FR2H-вертикальний

 


 

 

настінний конвектор Каррера | CARRERA


 

 

плінтусний конвектор Каррера | CARRERA

 


 

 

цокольний конвектор Каррера | CARRERA

цокольный конвектор Carrera цокольный конвектор Carrera

 

 

 Декоративні решітки                                                       Комплектуючі

 

 

 

Сучасна Українська компанія Каррера | Carrera виробляє внутрішньопідлогові та підлогові конвектори водяного типу. Внутрішньопідлогові конвектори методом монтажу встановлюються безпосередньо в підлогу, за що і отримали свою назву внутрішньопідлогові конвектори. Це інноваційне рішення всієї опалювальної системи у різних типах приміщення. Такий тип конвектора знайшов широке застосування і використовується не тільки в житлових приміщеннях, як основне джерело тепла, але і в офісних приміщеннях, торгових центрах, де використовуються панорамні вікна. А також встановлюється в музеях та оранжереях. Компанія розробила унікальні інноваційні конвектори, в яких передбачено спеціальне відведення конденсату, для застосування їх у суворіших умовах, де є велика вологість. Такі конвектори можуть застосовуватись у басейні та теплицях. Конвектор, в основі якого лежить трубопровід, заснований на мідному та алюмінієвому теплообміннику, дозволяє проводити конвекцію за рахунок природної циркуляції повітря. Також можна використовувати конвектор шляхом примусової конвекції. Конвектор оснащений тангенціальним вентилятором, завдяки цьому розподіл повітря теплообмінником проводиться розмірно і істотно сприяє ефективності оперативного прогріву приміщення. Мідно-алюмінієвий теплообмінник поміщений у корпус, який вбудовується у спеціально підготовлене місце у підлозі. Такий корпус, як правило, виготовляється з нержавіючої сталі або спеціально забарвленого сталевого листа. Корпус має антикорозійні властивості, які не дозволяють руйнувати конструкцію під впливом зовнішніх факторів та значно збільшує термін служби всього приладу. За тепло у приміщенні відповідає терморегуляторний датчик, він програмується, налаштовується суто під споживача задля досягнення найкращого комфортного відчуття у приміщенні. Розміщення опалювального приладу в підлозі дозволяє прогрівати всю площу приміщення від самого низу і до самого верху. Також це дає ще низку переваг у використанні даного теплообмінника. Такі конвектори не помітні і не займають зайвого простору, але також є ефективними, як і інші опалювальні системи. Декоративні грати мають великий модельний ряд, який надає виробник Carrera. У такому асортименті можна легко підібрати декоративні ґрати під свій інтер'єр приміщення. Грати виготовляються з матеріалів високої якості, і можуть витримати вагу автомобіля, це говорить про те, що вони надійні і можуть застосовуватися навіть в автосалоні або в інших приміщеннях, де відіграє важливу роль міцність цієї решітки. Грати нагріваються не більше 30 ºС вище нуля і це також розширює її застосування у використанні. Це дає можливість розміщувати різні предмети, меблі поблизу конвектора.

Ще один і ефективний спосіб опалення надає компанія Carrera – водяний підлоговий конвектор. Такий пристрій також продуктивно опалює приміщення будь-якого типу та розміру. Підлоговий конвектор можна використовувати в житлових приміщеннях, таких як квартира, приватна садиба, а також у торгових центрах та офісах. Він стане гарною заміною традиційного та стандартного методу опалення. Відмінність такого конвектора від традиційного та стандартного опалення полягає в малогабаритності та економить корисний простір у приміщенні. Завдяки своїй малій висоті, підлоговий конвектор може розміщуватись біля стіни під вікном з низькими підвіконнями, а також біля панорамного вікна. Тим самим теплообмінник відсікає за допомогою теплого шару холодні потоки повітря, що йдуть від вікна або стіни, і економить теплову енергію. Ще одна перевага підлогового конвектора за рахунок його малої висоти - це конфекція та обігрів усієї площі приміщення, яку він здатний прогрівати від самої підлоги і до стелі. Вони використовуються, абсолютно з улюбленими типами котла, які доставляють теплоносій з температурою від 50 до 90 градусів вище за нуль за Цельсієм. Максимально робочий тиск конвектора склала температура 105 градусів вище за нуль. Робочий тиск 10 бар, а тест, який пройшов конвектор 16 бар. Корпус виключає можливість опіку та служить захистом від контакту з теплоносієм, який дає можливість розміщувати поблизу конвектора меблі та різні предмети, не побоюючись пошкодити. Нагрівається сам теплообмінник, а не корпус. Вбудований термостат призначений для автоматичного регулювання температури та вмикається, вимикається залежно від прогріву приміщення. Споживач сам регулює терморегулятор для комфорту в приміщенні. Ґрати, спроектовані таким чином, щоб максимально зменшити опір повітря і при цьому підкреслювати дизайн приміщення. Декоративні грати мають велику колірну гаму та різноманітність форми, які можна замовити безпосередньо у виробника, що стосується і самого опалювального пристрою. Тому радіатори підлоги будуть ефективно наповнювати і використовуватися як частина інтер'єру. Ефективний теплообмінник вироблятиметься з алюмінію, оскільки він має хорошу теплопровідність та тепловіддачу. Теплообмінник розташований горизонтально щодо металевої рамки на ніжках, кожуха та декоративних ґрат. Теплоносій подається в теплообмінник за допомогою труб, виготовлених з міді. Мідь має відмінну антикорозійну стійкість та високу міцність. Труба виключає несподівані прориви в конвекторі і не піддається корозії та іржі.

Українська компанія Carrera виробляє лише якісну та надійну продукцію, застосовуючи лише сучасну технологію та інноваційні розробки. Продукція компанії піддається жорстким випробуванням, щоб уникнути надалі аварійні та непередбачені ситуації. При грамотному та правильному монтажі системи підлогові та внутрішньопідлогові радіатори будуть служити Вам протягом багатьох років.

 

Контакти

+38 067 232 61 84 - Viber-WhatsApp
+38 066 271 68 12
+38 044 361 95 81
E-mail: mir-konvektorov@ukr.net
Skype: mir_konvektorov

Режим роботи

Пн-Пт: з 8.00 до 17.00

Сб:     з 10.00 до 15.00

Нд:     - вихідний

Адреса

м. Київ

вул. Кирилівська, 160/20

корпус А, офіс 902