Продукція

Консультація

kontakt

Якщо Ви не знайшли необхідної інформації, обов'язково зв'яжіться з нашими менеджерами для додаткової консультації.


тел: +38 067 232 61 84 -Viber-WhatsApp

тел: +38 066 271 68 12

тел: +38 044 361 95 81

Email: mir-konvektorov@ukr.netВнутрішньопідлоговий конвектор для вологих приміщень

 

Внутрішньопідлоговий конвектор для вологих приміщень

 

Внутрішньопідлоговий конвектор з відведенням конденсату є своєрідним пристроєм опалення, який буде доцільно встановити у вологому приміщенні. Всі моделі внутрішньопідлогових апаратів обігріву для приміщень із надлишком вологи відрізняються від більшості іншої опалювальної техніки своєю конструктивною особливістю корпусу.

Подібна техніка призначається для монтажу в приміщеннях з великою вологістю. Будова корпусу внутрішньопідлогового конвектора з відведенням конденсату забезпечує ефективне відведення наявної вологи, яка накопичується в ньому, в процесі використання конвектора в приміщенні з надлишком вологи. У корпусі конвектора розташований дренажний патрубок, до нього приєднується труба відведення вологи. Також у корпусі конвектора є особлива конструкція, головною функцією якої є забезпечення більш швидкого та якісного виведення вологи з корпусу.

Велика кількість сучасних виробників подібної опалювальної техніки, пропоную своїм покупцям конвектори, як з вентилятором, так і без його наявності. Таким чином ви можете підібрати оптимальний пристрій з обігріву приміщення, спираючись на його теплові та технічні характеристики.

Призначення

Як правило, подібні агрегати прийнято встановлювати в спорудах з певним надлишком вологи. Як приклад: подібна техніка здатна без проблем підтримувати оптимальну температуру у ванній кімнаті. При цьому апарат не займатиме велику кількість вільного простору, що, в свою чергу, є однією з головних його пам'яток. Внутрішньопідлогові конвектори з відведенням конденсату можна використовувати у приміщеннях з невеликою площею.

Конструкція

Конвектори з примусовою конвекцією мають високі потужності, їх можна встановити в просторій споруді, в банному комплексі, в басейнах, просторій ванній або у джакузі. Внутрішньопідлоговий конвектор для басейну здатний вирішити проблему обігріву ванної кімнати та інших приміщень, в яких є підвищена вологість. Особливо актуальні дані прилади в тих випадках, коли в приміщенні, що обігрівається, є вікна вітражного типу, які мають велику довжину.

Корпус конвектора з виведенням конденсату оснащується універсальним дренажним патрубком. До нього приєднується труба, якою і відводиться волога. Корпус конвектора має унікальну форму, яка ідеально підходить для скидання конденсату в області знаходження патрубка.

Подібні пристрої можна встановлювати як додаткову опалювальну техніку з іншими типами опалювальних апаратів. Конвектори з виведенням конденсату мають велику потужність, завдяки цьому вони здатні витримувати великі навантаження при підключенні до централізованої опалювальної системи. Основною перевагою подібних агрегатів є їх економічність у використанні.

 

З повагою,

«Світ конвекторів»

Контакти

+38 067 232 61 84 - Viber-WhatsApp
+38 066 271 68 12
+38 044 361 95 81
E-mail: mir-konvektorov@ukr.net
Skype: mir_konvektorov

Режим роботи

Пн-Пт: з 8.00 до 17.00

Сб:     з 10.00 до 15.00

Нд:     - вихідний

Адреса

м. Київ

вул. Кирилівська, 160/20

корпус А, офіс 902