Продукція

Консультація

kontakt

Якщо Ви не знайшли необхідної інформації, обов'язково зв'яжіться з нашими менеджерами для додаткової консультації.


тел: +38 067 232 61 84 -Viber-WhatsApp

тел: +38 066 271 68 12

тел: +38 044 361 95 81

Email: mir-konvektorov@ukr.netVarmann Qtherm

 

Varmann Qtherm

 Внутрішньопідлоговий конвектор з примусовою конвекцією

 

Вбудований в підлогу конвектор з примусовою конвекцією Varmann Qtherm - це готовий до монтажу опалювальний прилад з примусовою конвекцією з тангенціальним вентилятором. Вентилятор розташований у каналі паралельно конвектора таким чином, що при його роботі відбувається рівномірний забір холодного повітря з боку віконного отвору та нагрівається конвектором опалювального каналу. Опалювальні канали комплектуються залежно від вологого чи сухого типу приміщення як вентиляторами змінного струму ~220 В, так і вентиляторами постійного струму -12В. Порівняно з вентиляторами змінного струму споживають електроенергії на 80% менше. У перехідні періоди опалювального сезону канал Qtherm може працювати без вентилятора із природною конвекцією. Вентилятори в каналах Qtherm мають вбудований плавний мікропроцесорний регулятор частоти обертання вентилятора, настінний регулятор теплопродуктивності опалювального. каналу. Теплова потужність опалювального каналу Qtherm залежить від частоти обертання вентилятора. Так як при збільшенні частоти обертання вентилятора підвищується рівень звукового тиску, то рекомендується при підборі використовувати теплову потужність для середньої швидкості обертання вентилятора (80% максимальної частоти обертання вентилятора. Напруга живлення вентиляторів ~220В та -12В. Інтелектуальна система регулювання.

 

 

Дизайн

Виконання опалювального каналу з кутовими з'єднаннями для заповнення еркера, дугоподібним, хвилеподібним виконанням, чотири варіанти кольору анодованої декоративних грат роликового, або лінійного типу, можливість виконання в будь-який колір по RAL, безліч варіантів фактур дерева, мармуру, граніту, дозволяють вписати опалювальний канал в будь-який колір і тип підлоги.

 

Експлуатаційні дані

Рекомендується експлуатація в системах водяного опалення з температурою теплоносія до 130 °С, надлишковим тиском теплоносія до 16 бар, випробувальним тиском 25 бар. Опалювальний канал може бути встановлений як однотрубну, так і двотрубну систему опалення. Напруга живлення вентиляторів ~220 В змінного струму або -12В постійн

Типорозміри

Випускаються 8 типорозмірів опалювальних каналів: по ширині 190 мм, 250 мм, 310 мм, 370 мм. глибиною 110, 75 мм. За спеціальним замовленням можливе виготовлення типорозміру будь-якої ширини та глибини, розташування теплообмінника, шумозахисного виконання, надвисокої теплопродуктивності, призначення, корпусу з нержавіючої сталі, дренажними відводами в нижній частині каналу (див. Необмежені можливості).

За спеціальним замовленням можливе виготовлення типорозміру будь-якої ширини і глибини, розташування теплообмінника, призначення, корпуси з нержавіючої сталі.

 

Комплектація Qtherm

 

1. РЕШИТКА - роликова, або лінійна з анодованого алюмінію, будь-який колір за RAL, фактурою дерева, мармуру, граніту
2. ВЕНТИЛЯТОР - тангенціального типу із захисним знімним кожухом, встановленим на віброізолятори, повітряним фільтром (як опція)
3. ТЕПЛООБМІННИК - з мідної труби з алюмінієвим пластинчастим ребранням, пофарбований у колір жолоба
4. РЕГУЛЯТОР ЧАСТОТИ ОБЕРТАННЯ - з використанням мікропроцесора, з виконаним електромонтажем, можливістю підключення настінного пульта управління
5. ДЕКОРАТИВНА РАМКА - по периметру опалювального каналу U-подібного, або F-подібного профілю з алюмінію в колір грати;
6. ПОДАЮЧА ЛІНІЯ ТЕПЛОНОСІЯ - з швидкороз'ємним з'єднанням "євроконус", 3/4"
7. ЗВОРОТНА ЛІНІЯ ТЕПЛОНОСІЯ - з швидкороз'ємним з'єднанням "євроконус", 3/4"
8. ПОВІТРОСПУСКНИЙ КЛАПАН 3/8"
9. НІЖКИ - для фіксації опалювального каналу в підлозі
10. РЕГУЛЮВАЛЬНІ Гвинти - для регулювання опалювального каналу в рівень підлоги
11. СМУЖКА З ПОРИСТОЇ ГУМИ - в колір жолоба, перешкоджає тертю грат про жолоб, зменшує шум
12. ОТВІРИ З ЗАГЛУШКАМИ - для можливості розміщення трубної підводки з будь-якої сторони опалювального каналу
13. ЖАЛОБ - з оцинкованої сталі, пофарбований порошковим напиленням у матовий чорний колір або з нержавіючої сталі
  • Всі деталі опалювального каналу виконані з високоякісної листової оцинкованої сталі (під замовлення-з нержавіючої хром-молібденової сталі), пофарбовані зносостійким порошковим напиленням у чорний матовий колір, що робить невидимим. компоненти опалювального каналу під ґратами.
  • Використання для виготовлення теплообмінника таких високоякісних матеріалів, як мідь та алюміній, гарантує високу стійкість до корозії та довговічність в експлуатації. Теплообмінник пофарбований у колір корпусу.
  • Зручність монтажу з використанням швидкороз'ємного з'єднання 3/4" "євроконус" для підключення теплоносія. Два типи профілю (U-подібний, або F-подібний декоративна рамка дозволяє вбудовувати опалювальний канал у будь-який тип підлоги.Тип профілю рамки не впливає на вартість опалювального каналу.
  • Тангенційний вентилятор з довговічним двигуном з розщепленими полюсами зі змінного струму 220В, 50 Гц, (на замовлення постійного струму 12В) в захисному кожусі, встановленому на віброзахисних опорах, дуже шуму.

Контакти

+38 067 232 61 84 - Viber-WhatsApp
+38 066 271 68 12
+38 044 361 95 81
E-mail: mir-konvektorov@ukr.net
Skype: mir_konvektorov

Режим роботи

Пн-Пт: з 8.00 до 17.00

Сб:     з 10.00 до 15.00

Нд:     - вихідний

Адреса

м. Київ

вул. Кирилівська, 160/20

корпус А, офіс 902