Продукція

Консультація

kontakt

Якщо Ви не знайшли необхідної інформації, обов'язково зв'яжіться з нашими менеджерами для додаткової консультації.


тел: +38 067 232 61 84 -Viber-WhatsApp

тел: +38 066 271 68 12

тел: +38 044 361 95 81

Email: mir-konvektorov@ukr.netРешетки U-CON

 

Декоративні грати TM U-CON

 

Всі внутрішньопідлогові конвектори ТМ U-CON, додатково комплектуються декоративними ґратами. Такі грати є логічним завершенням внутрішньопідлогового конвектора, маскує внутрішні елементи внутрішньопідлогового конвектора (мідно-алюмінієвий теплообмінник, точки підключення та ін.) а також захищає їх від пошкоджень. Своїм зовнішнім виглядом декоративні грати доповнять вишуканий дизайн будь-якого приміщення. На вибір клієнта пропонується кілька типів декоративних решіток, як за матеріалом з якого грати виготовлені, так і за зовнішнім виглядом.

Дюралюмінієві грати ТМ U-CON у стандартному виконанні виготовляється в чотирьох кольорах: сатин, бронза, золото, графіт. За домовленістю з клієнтом, за додаткову плату, дюралюмінієві грати можуть бути пофарбовані в будь-який колір палітри RAL.

 

Грати дюралюмінієві - Сатин
Грати дюралюмінієві - Бронза
Грати дюралюмінієві - Золото

 
Грати дюралюмінієві - Графіт
Грати дюралюмінієві - RAL  

 

Дерев'яні грати виготовляються з дубової дошки. У стандартному виконанні ламелі дубових грат не піддаються ніякій додатковій обробці і має природний колір світлого дерева. За бажанням замовника, за додаткову плату, дерев'яні грати можуть бути затоновані в колір покриття для підлоги (ламінат, паркет і т.д.). Профіль ламелей з яких виготовляється дубові грати має два типи:
Sandart – край ламелі має гострий кут.
Euro – край ламелі має округлену форму.

Грати дерев'яні - Sandart Грати дерев'яні - Euro

 

Решітка дерев'яна тонована

 

 

Захисні решітки внутрішньопідлогових конвекторів є єдиною їх видимою частиною. Вони виконують кілька основних функцій: захисту внутрішніх складових конвектора від механічного впливу, а також приховування всієї конструкції опалювальної техніки в підлозі. Інтер'єр не постраждає, якщо в приміщенні встановиться внутрішньопідлоговий конвектор з декоративними гратами.


Декоративні грати U-CON для внутрішньопідлогових конвекторів опалення є одними з найважливіших комплектуючих та затребуваних елементів для даних опалювальних пристроїв. Вони можуть виконуватися під індивідуальне замовлення клієнта, як підлогу розміру, так і за матеріалом виробництва. Дерев'яні грати можуть мати зовсім різну колірну гаму. Їх виготовляють із наступних порід дерева:
• Каштана;
• Дуба;
• Клена.


За якістю, дерев'яні грати набагато перевершують своїх колег з металу або пластику. Грати можна фарбувати в Сатин, золотий відтінок, Бронзу або Графіт. Також вони можуть бути виготовлені за зразком покриття для підлоги. Такий варіант є найкращим для більшості клієнтів.

Типи решіток U-CON
Компанія U-CON виробляє декоративні решітки з огляду на вагові навантаження конвектора, а також тиск підлоги. Вся продукція фірми має високу якість та привабливий дизайн. Саме з цих причин Полвакс є одним із популярних світових виробників опалювальної техніки. Ґрати можуть вироблятися абсолютно за різним розміром, з різною відстанню між ламелями та з різних матеріалів. Також є багато популярних покриттів для захисних ґрат, одним з яких виступає фарбування дюралюмінієм.

Дюралюмінієві та дерев'яні решітки від U-CON користуються широкою популярністю. Можливість фарбування дюралем гарантує ґратам більш високі показники надійності та міцності, ніж дерев'яні. Пофарбувати таку захисну решітку можна різними відтінками кольорів палітри RAL

Решітка для внутрішньопідлогового конвектора є стильним і продуманим завершенням для опалювальної системи. За допомогою цього елемента можна повністю приховати внутрішній простір конвектора і вентиляцію. Встановити решітку для внутрішньопідлогового конвектора можна практично в будь-якому приміщенні. За своєю практичністю, тишею роботи та міцністю – декоративним ґратам немає рівних.

 

reshetki u con

 

Контакти

+38 067 232 61 84 - Viber-WhatsApp
+38 066 271 68 12
+38 044 361 95 81
E-mail: mir-konvektorov@ukr.net
Skype: mir_konvektorov

Режим роботи

Пн-Пт: з 8.00 до 17.00

Сб:     з 10.00 до 15.00

Нд:     - вихідний

Адреса

м. Київ

вул. Кирилівська, 160/20

корпус А, офіс 902