Продукція

Консультація

kontakt

Якщо Ви не знайшли необхідної інформації, обов'язково зв'яжіться з нашими менеджерами для додаткової консультації.


тел: +38 067 232 61 84 -Viber-WhatsApp

тел: +38 066 271 68 12

тел: +38 044 361 95 81

Email: mir-konvektorov@ukr.netU-CON

Якщо ви шукаєте внутрішньопідлоговий конвектор у наявності на складі, тоді Ви потрапили за адресою.

Наша компанія підтримує постійний складський запас конвекторів U-CON, всіх ходових моделей, у всіх розмірах.

U CON logo

Компанія U-CON – показує дуже стрімкі темпи розвитку і вже набула досить міцної та позитивної репутації на ринку. Компанія спеціалізується на розробці та повному циклі виготовлення продукції для опалювальних та водопровідних систем. Досить високі виробничі потужності дають можливість реалізовувати систематичне збільшення арсеналу продукції ТМ U-CON. На виробництві встановлено інноваційне обладнання, роботи на всіх стадіях від проектування до виробництва виконує висококваліфікований персонал, всі ці фактори гарантують абсолютну якість та ультрасучасну актуальність продукції, що випускається. Всі товари компанії U-CON сертифіковані та безпечні, маючи один із найбільших рівнів захисту.

Окремий інженерний відділ компанії U-CON (на підставі маркетингового аналізу ринку) веде постійну роботу зі збільшення переліку продукції, що виробляється, а також кількості представлених модифікацій. Всі вироби компанії U-CON виготовляються за сучасними, високими європейськими стандартами якості та з повним урахуванням норм з експлуатації в пострадянських країнах. Таким чином, покупець отримує товар, що повністю пристосований до наших умов. Компанія U-CON ставить перед собою мету створити стильні та в той же час комфортні умови для роботи та життя, з обов'язковою гарантією якості, шляхом створення сучасного та доступного обладнання.


Технічний каталогг U-CON

відкрити каталог >>>

Прайс лист U-CON

відкрити прайс >>>

Внутрішньопідлогові конвектори без вентилятора з мінімальною висотою

Раді повідомити Вам, що у виробника U-CON відбулося оновлення модельного ряду. До вже існуючих конвекторів із природною конвекцією серії ЕК та ЕК2 додалися моделі з мінімальною висотою 55 та 67 мм, а серия ЕК2 в которой устанавливается два теплообменника, пополнилась моделью с шириной 360мм. Детальний опис та характеристики новинок дивіться нижче.

ЕК-55х230 ЕК2-55х360
EK 55x230 EK2 55x360

 

ЕК-67х230 ЕК2-67х360
EK 67x230 EK2 67x360

 

 ЕК-78х230 ЕК2-78х360
EK 78x230 EK2 78x360

 

Внутрішньопідлогові конвектори без вентилятора

Внутрішньопідлоговий конвектор U-CON без вентилятора
Внутрішньопідлогові конвектори
U-CON є популярною опалювальною технікою польсько-українського виробництва. Подібний апарат може обігрівати сухі приміщення. Техніку можна використовувати автономно в приміщенні з мінімальною потребою в опаленні, так і комбінувати з іншою опалювальною технікою різного типу. Конвектори компанії Юкон представлені наступним модельним. поряд ЕК.230.78 МІНІ; ЕК.300.78 МІНІ; ЕК2.360.78 МІНІ; ЕК.230.90; ЕК.230.120; ЕК.300.90; ЕК.300.120; ЕК2.380.90; ЕК2.380.120.
ЕК – з одним теплообмінником
ЕК2- з двома теплообмінниками.
Переваги безвентиляторної версії
Що стосується технічних характеристик конвектора Юкон
з природною конвекцією, то тут можна відзначити такі:
•Показники температури носія пристрою 40-90° С;
•Максимальний показник допустимого тиску становить 1,6 МПа;
Внутрішньопідлогові конвектори Ucon без вентилятора мають невеликі габарити і маленьку вагу. Ця техніка може бути встановлена в важкодоступних місцях, де немає фізичної можливості поставити радіатор або знімну батарею.
Можливі місця встановлення
Конвектор вбудований в підлогу Юкон підійде для опалення приміщення із панорамними вікнами. Так як пристрій працює за допомогою природної конвекції повітря в приміщенні, при опаленні може утворитись теплова завіса. Тому оптимально використовувати дані агрегати для обігріву приміщення з невеликою площею. Для запобігання запотіванню вікон цей тип конвекторів рекомендований до використання.

ЕК-90х230 ЕК2-90х380
EK 90x230 EK2 90x380

 

ЕК-120х230 ЕК2-120х380
EK 120x230 EK2 120x380

 

Внутрішньопідлогові конвектори з вентилятором

Внутрішньопідлоговий конвектор U-CON з вентилятором
Внутрішньопідлоговий конвектор компанії 
U-con - є пристроєм обігріву, який встановлюється у місцях з великим склінням. Польський виробник опалювальної техніки виготовляє конвектори з урахуванням усіх світових стандартів якості. Саме з цієї причини, конвектори компанії з примусовою конвекцією мають такий попит. Серед модельного ряду конвекторів можна відзначити такі лінії виробництва: VK, VK2, VK mini.
Перевага вентиляторної версії
Конвектор виступає як самостійною одиницею, так і та бути допоміжним елементом у опалювальній системі. Його робота можлива у парі з іншими пристроями опалення. Обігрів повітря відбувається за рахунок вбудованого в конвектор вентилятора, який розганяє потоки холодного повітря вниз, поступово їх нагріваючи.
Конвектор, в якому є вбудований вентилятор, можна встановити як у комерційному, так і в адміністративно-торговому закладі. Що стосується житлових приміщень, у них подібна техніка для обігріву також буде доречною до використання. Через низький підвіконний простір, фізично немає можливості встановити класичні радіатори та батареї.
Для басейнів, музеїв, зимових виставок та інших місць, де потрібна постійна підтримка певного температурного режиму, буде доречна установка внутрішньопідлогового конвектора дренажного типу із системою випуску конденсату.
Завдяки внутрішньопідлоговим конвекторам, обігрів подібних приміщень стає можливим. Єдиним видимим елементом у таких пристроях – виступає декоративна грати. Вона захищає мідно-алюмінієвий теплообмінник та інші комплектуючі конвектора від механічного пошкодження.
Можливі місця встановлення
Здійснити монтаж внутрішньопідлогового конвектора Юкон, можна в місцях з великим підвіконним простором чи панорамними вікнами. У такому місці складно встановити радіатор, тому доводиться максимально економити простір та дотримуватись естетичного зовнішнього вигляду.

VK DC-67x230 VK2 DC-67x360
VK DC 67x230 VK2 DC 67x360

 

VK DC-78x230 VK2 DC-78х360
VK DC 78x230 VK2 DC 78x360

 

VK DC-90х300 VK2 DC-90х380
VK DC 90x300 VK2 DC 90x380

 

VK DC-120х300 VK2 DC-120х380
VK DC 120 300 VK2 DC 120x380

 

Внутрішньопідлогові конвектори для вологих приміщень

 

EKD-125x230

 

VKD-125x300

EKD 125x230 VKD 125x300

Монтаж конвекторів Юкон
Як правило, конвектори, що вбудовуються в підлогу
U-con рекомендується встановлювати у приміщеннях, рівень вологості яких перевищує норму. Адже крім обігріву певного приміщення, внутрішньопідлогові конвектори здатні запобігти запотіванню стекол і перешкодити проникненню холодного повітря всередину. Також дані опалювальні апарати просто необхідні для встановлення в тих місцях, де фізично неможливо поставити радіатор або батарею.
Монтаж внутрішньопідлогового конвектора
U-con повинен провадитися силами висококваліфікованих фахівців. Тільки професійні майстри зможуть зробити установку агрегату відповідно до всіх рекомендацій та правил. Тепловий обмінник примусової конвекції необхідно розташувати на висоті до 20 см від вікна. Йому потрібно розташовуватися на одній стороні з конвектором.
Підключення до тепломережі
Для підведення та відведення носія тепла рекомендується скористатися гнучким шлангом або поставити жорстке підведення. Можна спробувати підключити конвектор до теплоносія за допомогою запірного крана, який повинен бути присутнім у настановному комплекті. Конвектор ЮКОН, що вбудовується в підлогу повинен встановлюватися горизонтально.
Встановлення конвектора
Щодо монтажної ніші, вона повинна мати стандартну глибину, щоб допомогти забезпечити оптимальний монтаж решітки декору. Таким чином, буде потрібний рівень конвекції в теплообміннику. Внутрішньопідлоговий конвектор встановлюється на рівні зі підлогою або нижче підлоги на 1мм.
Якщо є необхідність провести монтаж приладів ЕКD, VКD, що призначаються для приміщень з високим рівнем вологи, до нижньої секції відведення кріпиться трубопровід дренажного типу. Його монтаж потрібно забезпечити під кутом в пару градусів, це робиться для повного очищення повітря від вологи в коробці пристрою.

 

Цокольні конвектори

 

SVK-110x290

 

SVK-90x245

SVK 110x290

SVK 90x245

 

Підлогові конвектори

Підлогові конвектори U-con
Торгова марка U-con успішно майорить у галузі виробництва обладнання для водопостачання та опалення. Завдяки широким виробничим Можливостям, фірма постійно розвиває свій асортимент продукції. Активно використовують інженери компанії інноваційні технології у процесі створення нових видів опалювальної техніки. Конвектори опалення виходять більш якісними та універсальними. у плані встановлення. Як альтернативна заміна класичним джерелам опалення, подібна опалювальна техніка буде найкращим рішенням.
Області застосування
Окрім стандартних внутрішньопідлогових конвекторів, компанія
U-con займається виготовленням декоративних чи підлогових конвекторів. Вони оптимально виглядатимуть для обігріву невеликого приміщення або дрібногабаритної квартири. Підлогові конвектори U-con – це обігрівальні пристрої, які встановлюють у приміщеннях із сухим повітрям. Радіатори даного типу поділяються на два класи: з природною та примусовою конвекцією. У кожному варіанті конструкції конвектора буде відсутній вбудований вентилятор.
основні переваги
Серед основних позитивних сторін декоративних конвекторів можна виділити:
• зручність у монтажі, такі конвектори легко підключаються до системи «теплий будинок»;
• компактні габарити, конвектори мають невелику висоту, завдяки якій їх можна встановити під полицею або підвіконням;
• високу тепловіддачу, підлогові конвектори, встановлені у безпосередній близькості до вікна, не пропускають холодне повітря усередину приміщення.
Крім цього, підлоговий конвектор
U-con працює безшумно. Він ніколи не завдасть вам неприємних відчуттів через сторонні шуми в нічний час доби. У пристрої легко відрегулювати рівень температури за допомогою вбудованих датчиків. Якщо правильно зробити установку даної обігрівальної техніки, вона даватиме стовідсотковий ККД при обігріванні приміщень різного типу. За допомогою двох вбудованих теплообмінників суттєво збільшується теплова потужність радіаторів.
Такі конвектори можна вибрати під будь-який інтер'єр, вони органічно виглядатимуть з будь-яким дизайном приміщення. Завдяки німецьким деталям та інноваційній технології виробництва, радіатори Юкон мають високу потужність. при мінімальному шумі роботи. Вони абсолютно безпечні для оточуючих, тому що при їх виготовленні використовується лише перевірена та екологічно чиста продукція. Кожен конвектор має власний сертифікат якості. Конвектори виробляються відповідно до усіма європейськими стандартами якості.
Комплектація
Підлогові конвектори мають 1 або 2 теплообмінники, все залежить від споживаної потужності радіатора та площі опалення. Серед стандартного комплекту постачання конвектора для підлоги українського концерну, можна виділити:
• раму;
• теплообмінники (1-2);
• заглушки;
• декоративну решітку ножки для установки;
• гарантийный талон;
• инструкцию пользователя.

Завдяки зручному розташуванню в опалювальному приміщенні, конвектори типу підлоги виділяють теплову енергію по всій його площі. Вони поєднуються один з одним перорально, в одній схемі. При використанні підлогових конвекторів приміщення з природною конвекцією, повітря в спорудженні, що обігрівається. не пересушується, у ньому зберігається припустимий відсоток вологи. Поверхня грат конвектора Повлакс не нагрівається понад 45 градусів, тому ніякої небезпеки отримання опіку немає. Це стосується як дорогих моделей, так і найменших і бюджетних.

NEK-240x120 NEK-195x180 NEK2-245x180

NEK 240x120

NEK 195x180

NEK2 245x180

 

NEK2-195x300 NEK4-245x300
NEK2 195x300 NEK4 245x300

 

 

Настінні конвектори

Настінні конвектори U-con
Конвектори
U-con мають безліч різновидів, з місця їх монтажу. Конвектори настінного вигляду випускаються без вентилятора із природною конвекцією. Незважаючи на таку конструкцію, опалювальна техніка радує високими показниками теплової потужності. Український виробник опалювальної техніки займається випуском конвекторів опалення з високою якістю та довговічністю використання.
Області застосування
Настінні конвектори можуть послужити, як основним, так і додатковим джерелом опалення, у комбінації з іншою опалювальною технікою. Розташовується таке джерело тепла на мінімум 7-16 см від підлоги та не ближче 15 см від підвіконня. Радіатори опалення даного виду встановлюють у тому місці, де проводиться монтаж водяних конвекторів. В основному вони розташовуються під вікном, щоб створити заслін від холодних повітряних мас, що йде від вікна. Такий спосіб є не тільки зручним у плані монтажу, а й дуже енергозберігаючим.
основні переваги
Серед ключових позитивних характеристик настінних конвекторів
U-con, можна виділити:
• швидке обігрів приміщення;
• економна ціна, порівняно з класичними радіаторами опалення чи котлом;
• немає необхідності здійснити платежі за монтаж та обслуговування обладнання, техніку можна встановити самостійно, а автоматика має термін служби понад 20 років;
• екологічність, конвектори не спалюють кисень;
• безпека – температура поверхні конвектора не перевищує 45 ºС;
• КПД 95%.
Захисні решітки настінних конвекторів U-con у більшості випадків легко пофарбувати в будь-який колір палітри RAL, так як вони виготовляються з алюмінію або дерево. Це не лише захисні елементи конвекторів, а й дизайнерські. З їх допомогою радіатори опалення настінного типу акуратно виглядатимуть в інтер'єрі будь-якого приміщення.
Комплектація
Конвектори настінного типу Юкон комплектуються термоголовкою. Для неї в коробі конвектора передбачається додатковий отвір. Можна відзначити мідно-алюмінієвий теплообмінник у кількості 1-4 штук та декоративну планку. У стандартну комплектацію настінних конвекторів опалення U-con також входять кронштейни. для монтажу обладнання на стіну, інструкція користувача та гарантійний талон.
Більшість конвекторів Юкон природної конвекції мають невеликі габарити та невелику вагу. Завдяки цим характеристикам цю опалювальну техніку можна встановити у важкодоступному місці, де немає фізичної можливості зробити монтаж класичної батареї або стандартного радіатора. Таким чином, настінні конвектори є правильним варіантом для здійснення монтажу у таких приміщеннях, як спортивні комплекси, торгові центри та інші громадські установи.
За допомогою даної опалювальної техніки можна створити атмосферу затишку та комфорту, не зіпсувавши дизайн кімнати чи приміщення. Для оптимального вибору настінного конвектора доведеться точно знати квадратуру приміщення, висоту вікон та відстань від підлоги до вікна. Окремо слід подивитися на потужність радіатора опалення. Для великих приміщень, в яких є панорамне скління, доведеться використовувати масивніші варіанти конвекторів і в більшу кількість, ніж для обігріву дрібногабаритної квартири або невеликого виробничого складу.

WEK-95x350 WEK2-95x450
WEK 95x350 WEK2 95x450

 

WEK2-160x350 WEK4-160x450
WEK2 160x350 WEK4 160x450

 

Додаткова комплектація
Декоративні решітки
   

 

U-CON|ЮКОН

Контакти

+38 067 232 61 84 - Viber-WhatsApp
+38 066 271 68 12
+38 044 361 95 81
E-mail: mir-konvektorov@ukr.net
Skype: mir_konvektorov

Режим роботи

Пн-Пт: з 8.00 до 17.00

Сб:     з 10.00 до 15.00

Нд:     - вихідний

Адреса

м. Київ

вул. Кирилівська, 160/20

корпус А, офіс 902