Продукція

Консультація

kontakt

Якщо Ви не знайшли необхідної інформації, обов'язково зв'яжіться з нашими менеджерами для додаткової консультації.


тел: +38 067 232 61 84 -Viber-WhatsApp

тел: +38 066 271 68 12

тел: +38 044 361 95 81

Email: mir-konvektorov@ukr.netДекоративні решітки

 

Декоративні решітки для внутрішньопідлогових конвекторів.

 

Декоративні решітки - є елегантним оптичним завершенням системного конвектора, вони дозволяють ідеально замаскувати арматуру та електропроводку систем опалення та вентиляції. Цей виріб вже понад 10 років насправді доводить переваги своїх функціональних властивостей. Чітка та злагоджена робота системного конвектора забезпечується його прихованим від очей складним технічним пристроєм, елегантним оптичним завершенням якого є декоративні грати. Завдяки її вишуканому дизайну системний конвектор гармонійно вписується у будь-який інтер'єр. Декоративна решітка неповторна за своєю позачасовою елегантністю, простотою експлуатації, безшумністю та надійністю при ходженні по ній, а також довговічності завдяки високій якості матеріалів. На вибір пропонується рулонні декоративні грати, декоративні грати з прямолінійним або діагональним візерунком. Різні тони анодованого металу, різні варіанти обробки поверхні або фарбування в колір з гами RAL сприяють чудовій сполучності декоративних грат як з сучасними, так і з класичними внутрішніми архітектурними формами. Отже, декоративні грати це вивіска для будь-якого архітектора, планувальника або фахівця з монтажу опалювального. устаткування, і навіть перспективне інвестування коштів у забудовника. Всі ці переваги не пропонує жодна інша решітка на ринку.

Відмінною ознакою декоративної решітки є принцип її влаштування:

1.Можливість заміни окремих прутків із заокругленим верхнім краєм.
2.Пластиковий з'єднувач із закритим краєм зрізу.
3.Гумові упори, що заглушають ударний шум і запобігають ковзанню решітки.

 

ПЕРЕВАГИ РЕШіТОК:

• грати виглядають елегантно і гармонійно;

• відрізняється безшумністю і надійністю при ходженні по ней;

• решітки є міцними і витримують масу автомобіля ;

 

ГАЛУЗЬ ЗАСТОСУВАННЯ:

• Для маскування опалювального обладнання. Прекрасний спосіб маскування системи опалення. Підходить як для вбудованих радіаторів опалення та шахтних конвекторів, так і для сучасних конвекторів різних марок, що монтуються у конструкції підлоги..
• Для маскування вентиляційного обладнання. Неперевершений засіб маскування отворів, що залишаються для монтажу централізованих або децентралізованих систем вентиляції.
• Для маскування отворів, передбачених для сантехнічних та інженерно-інспекційних цілей. Ідеальні кришки для отворів у підлозі, що передбачаються для зливних отворів, відвідних каналів та приямків. Прекрасна альтернатива традиційним гратам.
• Для маскування отворів для водозливу. Решітки, що індивідуально встановлюються, для поліпшення зовнішнього вигляду перепускних каналів і відводів води, що розбризкується, у ванних кімнатах і фітнес-центрах.

 

Декоративные решетки

 

 

 

Поперечні грати.


Оригінальні декоративні рулонні грати завдяки досконалості свого оформлення гармонійно вписуються в будь-який інтер'єр.

 

 

 

 

 Декоративные решетки

 

 

Поздовжні грати.


Прутки як суцільних прямих ліній з'єднуються без проблем з допомогою системних з'єднувачів. Декоративні грати з прямолінійним візерунком мають майже всі ті ж переваги, що відрізняють рулонні грати.

 

 

 

 

Декоративные решетки

 

 

Грати з діагональним візерунком.


Грати з діагональним візерунком використовуються в приміщеннях, інтер'єри яких відрізняються особливим стилем та елегантністю. Крім того, через такі грати найважче розглянути внутрішню частину конвектора. Цей варіант належить до ексклюзивних рішень.

 

 

 

 

 

 

Обрамлення для грат.

Для запобігання передчасному зносу краю придверних грязеочищаючих решіток, покриттів, килимів і для досягнення максимальної зручності експлуатації систем брудозахисту рекомендуємо використовувати спеціальні обрамлення. зовнішньому обрамленні. Таким способом досягається максимальна зручність користування виробом і забезпечується захист від передчасного зносу країв покриття.

 

 

 

Покраска решеток для внутрипольных конвекторов

 

Фарбування грат за шкалою RAL  докладніше>>>

Варіантів оформлення безліч, поверхня виробу може бути оброблена порошковим напиленням будь-якого відтінку колірної гами RAL. Для надання інтер'єру неповторності та необхідної індивідуальності пропонуються нестандартні колірні рішення, що дозволяють на всі 100% реалізувати саме Ваші побажання.

 

 

 

 

 решітки Килимкотримачі


Варіанти монтажу грат з використанням обрамлень

Для запобігання передчасному зносу та пошкодженню краю підлогових покриттів та для досягнення максимальної зручності експлуатації систем брудозахисту ми рекомендуємо використовувати спеціальні алюмінієві обрамлення.

Ідеальним способом розташування придверних грат і модульних покриттів є укладання в приямок (утворену в підлозі) нішу по глибині рівну товщині використовуваної брудозахисної решітки або поверх підлоги у зовнішньому алюмінієвому обрамленні.

Таким чином досягається максимальна зручність користування виробом та забезпечується захист від передчасного зносу та пошкодження країв покриття..

Контакти

+38 067 232 61 84 - Viber-WhatsApp
+38 066 271 68 12
+38 044 361 95 81
E-mail: mir-konvektorov@ukr.net
Skype: mir_konvektorov

Режим роботи

Пн-Пт: з 8.00 до 17.00

Сб:     з 10.00 до 15.00

Нд:     - вихідний

Адреса

м. Київ

вул. Кирилівська, 160/20

корпус А, офіс 902