Продукція

Консультація

kontakt

Якщо Ви не знайшли необхідної інформації, обов'язково зв'яжіться з нашими менеджерами для додаткової консультації.


тел: +38 067 232 61 84 -Viber-WhatsApp

тел: +38 066 271 68 12

тел: +38 044 361 95 81

Email: mir-konvektorov@ukr.netRegulus

 

Внутрішньопідлогові конвектори REGULUS - system Canal

 

Фірма була заснована у 1994 році. З початку своєї діяльності фірма займалася виробництвом радіаторів конвекторного типу. Висока якість виробництва та висока якість обслуговування клієнта – це головне завдання, яке керівництво фірми поставило перед собою з перших днів роботи. Усі вони випускалися під однією маркою – Радіатор. У 2001 році було розпочато реорганізацію фірми та було створено нове підприємство "REGULUS-system", яке продовжило подальше виробництво біметалевих радіаторів. На сьогоднішній день ми є одним із найбільших виробників мідно-алюмінієвих опалювальних приладів.

Фірма «REGULUS-system» - це насамперед люди, які вже кілька років спеціалізуються на виробництві мідно-алюмінієвих радіаторів центрального опалення конвекторного типу. У Вашому розпорядженні наші знання та досвід, які набули при виконанні бажань найвибагливіших клієнтів. Створили вигідну комерційну пропозицію з урахуванням цін, а також високим професіоналізмом на всіх етапах реалізації.

Наш асортимент має кілька позицій. Вважаємо, що немає на світі фірм, які виробляють все найдешевшим, найкращим і найшвидшим способом. Тому всю свою енергію сконцентрували на вузькому асортименті, прикладаючи наші старання так, щоби бути кращими на ринку радіаторів даного типу. Віримо, що якість наших виробів задовольнить вимоги кожного клієнта.

З нашого боку Ви завжди знайдете взаєморозуміння та допомогу у вирішенні важких питань.

Допомагають нам у цьому сучасні інформаційні технології. Сьогодні не можна уявити роботу фірми без інтернету. Інтернет полегшує та спрощує контакт із нашою фірмою. На нашому сайті можна знайти інформацію про фірму, про наші новини, про продукцію, що випускається. Він представлений не лише польською, а й російською мовою.

Назва фірми походить від слова, що означає назву зірки. Це підтверджує наш фірмовий знак, який знаходиться на кожному виробі. Фірмовий знак фірми REGULUS-system зареєстрований у Польщі, Росії, Україні, Литві, Латвії, Білорусії.

За роки роботи наша торгова марка набула своєї так званої впізнаваності, тобто комплексу позитивних рис, які споживачі приписують даній фірмовій марці, і надає їй - у свідомості та підсвідомості споживачів - неповторна якість.

У цьому також велика заслуга всього колективу при роботі над самим виробом та його упаковкою та одночасно спеціальні рекламні кампанії, відповідний підбір каналів розподілу.

Девіз фірми: Ми дбаємо про кожного клієнта... тому цінуємо співпрацю з Вами.

 

 

 

Контакти

+38 067 232 61 84 - Viber-WhatsApp
+38 066 271 68 12
+38 044 361 95 81
E-mail: mir-konvektorov@ukr.net
Skype: mir_konvektorov

Режим роботи

Пн-Пт: з 8.00 до 17.00

Сб:     з 10.00 до 15.00

Нд:     - вихідний

Адреса

м. Київ

вул. Кирилівська, 160/20

корпус А, офіс 902