Продукція

Консультація

kontakt

Якщо Ви не знайшли необхідної інформації, обов'язково зв'яжіться з нашими менеджерами для додаткової консультації.


тел: +38 067 232 61 84 -Viber-WhatsApp

тел: +38 066 271 68 12

тел: +38 044 361 95 81

Email: mir-konvektorov@ukr.netПереваги конвектора

 

Переваги внутрішньопідлогового конвектора

 

 

Внутрішньопідлогові конвектори мають цілу низку переваг перед іншими видами опалювальної техніки, то тут можна згадати за їх регулювання. Ці пристрої можна підлаштовувати під будь-які потреби. Наприклад, конвектори без вентиляторів можуть цілком спокійно керуватися за допомогою терморегулятора з виносним датчиком. Така система буде максимально ефективною для використання в приватному будинку, а також у будівлях із системою центрального опалення, куди цей пристрій опалення буде встановлений. 

Насамперед, серед переваг внутрішньопідлогових конвекторів можна виділити такі:

 • Відмінна продуктивність та висока якість;
 • Конкурентна ціна на обладнання серед пристроїв даного сегменту товарів;
 • Широкий асортимент продукції;
 • Можливість замовлення конвектора під індивідуальне замовлення;
 • Можливість стабільного рівномірного розподілу температури всередині опалювального приміщення;
 • Функція захисту вікон від попадання конденсату (внутріпідлогові, підвіконні конвектори);
 • Низька теплова інертність;
 • Простота в експлуатації;
 • Надійність конструкції та довговічність у використанні.

Конвектор для панорамних вікон можна відрегулювати за допомогою термостата. Він здатний регулювати роботу вентилятора, навіть швидкість його обертання. Цей момент можна буде робити лише з пристроями, які працюватимуть від постійного струму. 

Однією з перших завдань та переваг внутрішньопідлогових конвекторів є можливість управління ними. Виробники часто намагаються зробити максимально комфортною можливість керувати та налаштовувати свій внутрішньопідлоговий конвектор із примусовою вентиляцією. 

Перш ніж вирішити, який саме конвектор слід придбати, рекомендується все-таки прислухатися до думки професійного майстра чи фахівця, який зможе порадити певну модель опалювальної техніки. 

Любой внутрішньопідлоговий конвектор є чудовим рішенням для обігріву великого приміщення. Дані пристрої набагато ефективніше обігрівають приміщення, на відміну від класичних радіаторів. Дані агрегати можна встановити у будь-якій частині кімнати, оскільки їх габарити гранично компактні. Найчастіше радіатор вбудований в підлогу можна використовувати в супермаркетах, установах медицини, школах, дитячих садках і т.д. 

Абсолютно кожен конвектор має регулятор потужності. Будь-коли ви зможете відрегулювати температуру нагрівального елемента в ньому. Наявність подібної функції уможливлює використання підпільного конвектора опалення навіть у тих місцях, де потрібно підтримувати певний температурний режим (бібліотеки, виставки, розважальні центри тощо).

Простота конструкції

У будові кожного внутрішньопідлогового конвектора немає нічого хибного та хитромудрого. Головним його елементом прийнято вважати алюмінієвий теплообмінник. Він разом із трубопроводом розміщується у металевому корпусі з навареними зверху пластинами. Завдяки безперервній циркуляції гарячого теплоносія, теплообмінник ділиться своїм теплом із металевими пластинами. Таким чином відбувається обігрів приміщення по всьому периметру. 

Головними перевагами конвекторів, що вбудовуються в підлогу, виступають:

 • Практичність;
 • Миттєве прогрівання температури приміщення;
 • Компактні габарити;
 • Мінімальні витрати електроенергії;
 • Тривалий експлуатаційний термін.

Так що, якщо ви потребуєте якісної опалювальної техніки, найкраще зупинитися на конвекторах опалення, що вбудовуються в підлогу.

 

З повагою,

«Світ Конвекторів»

 

Контакти

+38 067 232 61 84 - Viber-WhatsApp
+38 066 271 68 12
+38 044 361 95 81
E-mail: mir-konvektorov@ukr.net
Skype: mir_konvektorov

Режим роботи

Пн-Пт: з 8.00 до 17.00

Сб:     з 10.00 до 15.00

Нд:     - вихідний

Адреса

м. Київ

вул. Кирилівська, 160/20

корпус А, офіс 902