Продукція

Консультація

kontakt

Якщо Ви не знайшли необхідної інформації, обов'язково зв'яжіться з нашими менеджерами для додаткової консультації.


тел: +38 067 232 61 84 -Viber-WhatsApp

тел: +38 066 271 68 12

тел: +38 044 361 95 81

Email: mir-konvektorov@ukr.netПідбір внутрішньопідлогового конвектора

Підбір внутрішньопідлогового конвектора.

кілька порад, як правильно підібрати внутрішньопідлоговий конвектор

 

внутрипольный конвектор Polvax Minib Mohlenhoff Jaga Verano Carrera Кировоградский Конвектор

 

Кожна людина, яка вирішила встановити у своєму приміщенні внутрішньопідлоговий конвектор обов'язково зіткнеться з питанням, - «а як же правильно його підібрати»!?

Є два способи розібратися в цьому питанні, перший - звернутися за консультацією до наших фахівців, які допоможуть Вам здійснити правильний підбір внутрішньопідлогового конвектора, а також дадуть відповіді на всі питання, що цікавлять Вас, другий - спробувати самому розібратися в тонкощах правильного підбору внутрішньопідлогового конвектора.Якщо Ви вирішили піти шляхом другого варіанту, рекомендуємо Вам прочитати цю статтю і з її допомогою розібратися, яка модель внутрішньопідлогового конвектора Вам потрібна.

Найперше, що Вам слід зробити, це підрахувати яку кількість тепла необхідно нам для обігріву потрібного приміщення. Це можна зробити, дотримуючись простого правила, для обігріву 1м.кв. приміщення потрібно 100Вт, за умови, що висота стелі у нас стандартна, +/- 2,7м.

Наприклад, для кімнати площею 38,5 м.кв. нам необхідно 3850,0 Вт тепла (38,5 м.кв. х 100Вт)

Якщо стелі у Вашому приміщенні вище стандартних, це обов'язково потрібно враховувати, для цього потрібно отриману кількість тепла при стандартній висоті стелі помножити на коефіцієнт - різницю між Вашою та стандартною висотою стель.

Наприклад, висота Вашої стелі 3,6м., стандартна висота стелі 2,7м. Щоб дізнатися про необхідний коефіцієнт, потрібно 3,6/2,7 = 1,33.

З цього випливає, що, для кімнати площею 38,5 м2 і висотою стель 3,6м, нам потрібно 5120,5 Вт тепла (38,5м2 х 100Вт х 1,33коеф.)

З вищевикладеного слід, що при підборі внутрішньопідлогового конвектора для приміщення площею 38,5 м.кв., нам необхідно щоб тепловіддача конвектора була не менша - 3850,0 Вт при стандартній висоті стелі, або - 5120,5 Вт при висоті стелі 3,6 м.

І так, з тепловіддачею та її підрахунком ми розібралися, тепер перейдемо до підбору конвектора залежно від його габаритних розмірів. Конвектор має три габаритні величини, це – ширина, висота і довжина. Усі три величини змінюються залежно від моделі внутрішньопідлогового конвектора.

Висота конвектора підбирається на підставі того, яка висота стяжки є або буде у вашому приміщенні, іншими словами, висота конвектора не повинна перевищувати висоту монтажної стяжки у приміщенні.

Підбір конвектора по ширині, як правило, походить від моделі конвектора та його тепловіддачі, єдине, на що варто звернути увагу, ніж менше ширина конвектора, тим краще виглядає в інтер'єрі приміщення.

При виборі довжини конвектора слід скористатися правилом, довжина приладу повинна перекривати не менше 70% ширини вітражного вікна, або іншого скління, в іншому випадку в холодний період нижні кути вікна не будуть прогріватися в потрібному обсязі, що спричинить появу конденсату. Наприклад, якщо ширина вітражного вікна 3,50 метра, то довжина конвектора в цьому випадку має бути не менше - 2,45 метра.

Також при виборі потрібної моделі внутрішньопідлогового конвектора слід звернути увагу на той момент, як буде використовуватися конвектор, як основний - єдиний опалювальний прилад у приміщенні, або як додатковий, тобто працюватиме в парі з іншими нагрівальними приладами. При використанні конвектора як основного опалення потрібно підбирати максимальну тепловіддачу конвектора, як описано в статті вище, у разі використання конвектора як додаткового нагрівального елемента, слід враховувати тепловіддачу інших теплових приладів встановлених у приміщенні.

Сподіваємося, наша стаття внесла ясність, як правильно підібрати внутрішньопідлоговий конвектор, але, проте, рекомендуємо Вам скористатися послугами фахівців, які зможуть якісніше здійснити добір необхідного Вам обладнання.

З повагою,

«Світ конвекторів»

Контакти

+38 067 232 61 84 - Viber-WhatsApp
+38 066 271 68 12
+38 044 361 95 81
E-mail: mir-konvektorov@ukr.net
Skype: mir_konvektorov

Режим роботи

Пн-Пт: з 8.00 до 17.00

Сб:     з 10.00 до 15.00

Нд:     - вихідний

Адреса

м. Київ

вул. Кирилівська, 160/20

корпус А, офіс 902