Продукція

Консультація

kontakt

Якщо Ви не знайшли необхідної інформації, обов'язково зв'яжіться з нашими менеджерами для додаткової консультації.


тел: +38 067 232 61 84 -Viber-WhatsApp

тел: +38 066 271 68 12

тел: +38 044 361 95 81

Email: mir-konvektorov@ukr.netОпалення теплиць

 

Опалення теплиць, оранжерей, квітників та зимових садів внутрішньопідлоговими конвекторами.

 

 Опалення теплиць

 

Теплиці потребують великої кількості тепла. Тому при організації та будівництві споруд дуже важливо правильно вибрати способи їх обігріву.

Світ Конвекторів пропонує опалення теплиць, оранжерів, квітників та зимових садів внутрішньопідлоговими конвекторам .

Внутрішньопідлогові конвектори чудово поєднуються з прозорістю сучасної архітектури, будучи одночасно ідеальним новаторським рішенням проблеми опалення теплиць. Вони служать найчастіше для поповнення потреби в теплі, в той час як первинним джерелом тепла, що несе основне навантаження, є, наприклад, система опалення підлоги або система кондиціювання повітря в приміщенні. У міжсезоння внутрішньопідлогові конвектори з природною конвекцією - при відповідному розрахунку їх потужності - можуть покривати нестачу в теплі в періоди короткочасних похолодань, конвекторій. Таким чином, забезпечується економічний режим нагріву, що точно відповідає потреби в теплі. За рахунок більш важкого холодного повітря, що прагне вниз і піднімається догори більш легкого теплого повітря, виникає природний повітряний потік. Це нагріте повітря утворює теплову завісу перед панорамними вікнами, запобігаючи охолодженню теплиці. Крім того, перешкоджають виникненню неприємного протягу над підлогою.

Внутрішньопідлогові конвектори складається з нагрівального елемента, покладеного на спеціально сконструйовану підставку і короба (листовий алюмінієвий сплав, захищений від корозії анодуванням), який зверху накривається декоративними алюмінієвими ґратами з порошковим напиленням (колір можна підібрати по всій гамі RAL). Нагрівальний елемент є цільною мідною трубою, зігнутою в кілька рядів, з алюмінієвими пластинами, завдяки чому конвектори досягають максимальної теплопродуктивності.

Для регулювання температури в теплиці використовуються електронний термостат, а працює система так. Якщо температура в теплиці вище, ніж встановлено на термостаті (наприклад, 12°С), тангенцельний вентилятор внутрішньопідлогового конвектора вимикається. Щойно температура опускається (у нас нижче 12°С), включається вентилятор, температура починає підніматися.

Переваги внутрішньопідлогових конвекторів для опалення теплиць у поєднанні з сонячним теплом перед іншими видами обігріву:

  • незначні капіталовкладення при будівництві опалення та обігріву парника;
  • постійна готовність системи обігріву та опалення до роботи;
  • автоматичний контроль температури та простота в керуванні;
  • рівномірний розподіл тепла по всій площі;
  • економічність в експлуатації, за рахунок зниження трудовитрат на обслуговування.
  • Точність підтримання заданої температури;
  • Швидко прогріває приміщення;
  • дозволяють створити оптимальну температуру для рослин і людей;
  • не сушить повітря;

 

Контакти

+38 067 232 61 84 - Viber-WhatsApp
+38 066 271 68 12
+38 044 361 95 81
E-mail: mir-konvektorov@ukr.net
Skype: mir_konvektorov

Режим роботи

Пн-Пт: з 8.00 до 17.00

Сб:     з 10.00 до 15.00

Нд:     - вихідний

Адреса

м. Київ

вул. Кирилівська, 160/20

корпус А, офіс 902