Продукція

Консультація

kontakt

Якщо Ви не знайшли необхідної інформації, обов'язково зв'яжіться з нашими менеджерами для додаткової консультації.


тел: +38 067 232 61 84 -Viber-WhatsApp

тел: +38 066 271 68 12

тел: +38 044 361 95 81

Email: mir-konvektorov@ukr.netНастінний конвектор як альтернатива сталевому радіатору

 

Настінний конвектор як альтернатива сталевому радіатору

 

 

Обігрів приміщення з використанням електричних приладів сьогодні є ефективним і доступним. За допомогою даного методу обігріву, можна досягти теплої та комфортної атмосфери в приміщенні, навіть з великою площею, торговим комплексом або спортивним залом. Одним з ефективних приладів для опалення в приміщенні виступає настінний конвектор. температури обігріву;
•Закритий нагрівальний елемент;
•Датчик температури;
•Напрямні решітки введення/виведення повітря.
Одним з основних елементів у конструкції кожного конвектора є мідно-алюмінієвий теплообмінник. Жоден електричний або конвектор водяного опалення не обходиться без цієї комплектуючої.

Настінний конвектор та його основні переваги
Перед класичними радіаторами, настінні конвектори мають великий список переваг. Вони мають високу продуктивність, більшу ефективність тепловіддачі, компактні габарити, підвищений у кілька разів ККД (до 95%). Також варто відзначити їхню високу економічність та безшумну роботу. Такі конвектори опалення здатні обігріти будь-яке приміщення і зробити його ефективним для роботи або проживання. Також можна відзначити миттєве нагрівання повітря і досить економічну роботу пристроїв. Не варто думати, що електричний настінний конвектор споживатиме занадто багато електроенергії, це зовсім не так. Така апаратура займає мінімум місця у приміщенні. Ціна на дані пристрої не є високою та доступна більшості потенційних покупців. При виборі настінного конвектора опалення потрібно враховувати його потужність і зіставляти її з габаритами приміщення, що обігрівається. В іншому випадку, даний агрегат принесе в будинок не комфорт і затишок, а одні проблеми. Відмінність настінного конвектора від класичного радіатора опалення У більшості сучасних моделей радіаторів є занадто тонкі стінки. Такий рівень якості обумовлюється завидно дешевою ціною обладнання. У стандартного радіатора товщина стінки становить близько 60 мм. Але ж температура води, яку подають центральні міські мережі, не завжди відповідатиме нормі. Саме з цієї причини рівень обігріву приміщення класичним радіатором може бути занадто малий.

Якщо порівняти радіатор із настінним конвектором електричного типу, їх ККД буде приблизно однаковим. В електричних настінних конвекторах є товсті металеві стінки, виготовлені зі сплаву чавуну. Такі агрегати акумулюють великі обсяги теплової енергії, передаючи її в приміщенні за рахунок розпеченого корпусу.

Щодо водяних конвекторів, то вони входять до категорії найбільш економічної опалювальної техніки. З їхньою допомогою можна створити оптимальні умови для мешканців будинку. Дані пристрої повністю відсікають потоки холодних повітряних мас та рівномірно розподіляють тепло по всій площі приміщення. Циркуляція повітря в приміщенні відбувається нормальним шляхом, запобігає появі конденсату на скляній поверхні. Конвекція повітря відіграє головну роль у процесі обігріву приміщень за допомогою водяного настінного конвектора.

Монтаж
Установка електричних настінних конвекторів вважається нескладною процедурою, яку можна здійснити власними зусиллями. Перш ніж розпочати монтаж, потрібно визначитися з усіма моментами, які описані у правилах встановлення. Не можна нехтувати рекомендаціями виробника, щоб функціонування вашої техніки було стовідсотковим. Адже від правильної установки залежить не лише збереження інтер'єру приміщення, а й ваша особиста безпека.

Установку такого конвектора найкраще провести в тому місці, де були встановлені класичні радіатори опалення або планувалося їх встановлення. Під коном, цей опалювальний пристрій працюватиме з більшою ефективністю. За допомогою конвектора в приміщенні забезпечується приплив теплого повітря в оптимальному для нього режимі.

Дизайн настінних конвекторів може виглядати різним способом. Що стосується комплектації даних пристроїв, то вона представлена ​​таким чином:
•Корпус з оцинкованої листової сталі, може бути покритим лаком або будь-яким кольором палітри RAL;
•Теплообмінник з мінімальним об'ємом води;
•Продувний клапан і ламелі.

Подібні конвектори моно кріпити як знизу, так і збоку. У комплекті з пристроєм, обов'язково має бути настановний набір. До нього входять такі інструменти: дюбелі, болти, підвісні консолі. Також має бути інструкція користувача.

 

З повагою,

«Світ конвекторів»

Контакти

+38 067 232 61 84 - Viber-WhatsApp
+38 066 271 68 12
+38 044 361 95 81
E-mail: mir-konvektorov@ukr.net
Skype: mir_konvektorov

Режим роботи

Пн-Пт: з 8.00 до 17.00

Сб:     з 10.00 до 15.00

Нд:     - вихідний

Адреса

м. Київ

вул. Кирилівська, 160/20

корпус А, офіс 902