Продукція

Консультація

kontakt

Якщо Ви не знайшли необхідної інформації, обов'язково зв'яжіться з нашими менеджерами для додаткової консультації.


тел: +38 067 232 61 84 -Viber-WhatsApp

тел: +38 066 271 68 12

тел: +38 044 361 95 81

Email: mir-konvektorov@ukr.netMohlenhoff

 

Внутрішньопідлогові конвектори MOHLENHOFF | МЕЛЕНХОФ

Компанія Mohlenhoff заснована 1951 року в Німеччині видатним Хельмутом Меленхоффом. Розташовується вона у місті Зальцгіттері. Завдяки заслугам засновника компанія вважається одним із світових лідерів із виробництва опалювальних, кондиційних та вентиляційних систем. Mohlenhoff також займається розробкою внутрішньопідлогових конвекторів і декоративних решіток, дотримуючись інноваційних технологій і постійно вдосконалюючи свої вироби за всіма параметрами. Завдяки різноманітному асортименту та простій системі пошуку клієнти можуть вибрати необхідний конвертор за такими параметрами, як: висота, ширина, глибина та ватність.
За допомогою конвекторів компанії Mohlenhoff можна опалювати приміщення з великою площею, наприклад ресторани, офіси, виставкові зали або заміські будинки. Конвектори мають оригінальний дизайн завдяки декоративним ґратам, які можна підібрати під колір віконних палітурок. Клієнти замовляють опалювальні системи даної компанії саме тому, що тепло надходить із підлоги, але видно тільки модельні грати, які гармонійно поєднуються з будь-яким інтер'єром та навколишніми меблями. В основі виготовлення конвекторів у компанії Mohlenhoff лежить завдання відсікати холодні потоки. Він позитивно впливає при запотіванні вікон та створює сприятливу температуру у будь-якому приміщенні. Також конвектори мають такі переваги, як: суттєво економлять споживану електроенергію, посилено екранують потік холодного повітря, створюють максимально високу та комфортну температуру в приміщенні в холодну пору року. Компанія використовує лише якісні матеріали, враховує всі бажання споживачів. Гарантійний термін обслуговування складає 5 років. Конвектори Mohlenhoff можна вважати ідеальним доповненням до системи опалення підлог у будь-якому приміщенні.

 

 

MOHLENHOFF без вентилятора

 

WSK 180/90


 

WSK 180/110

 

WSK 180/140

 

WSK 180/190


 

 

WSK 260/90

 

 

WSK 260/110

 

 

WSK 260/140

 

 

WSK 260/190

 

 

WSK 320/90

 

 

WSK 320/110


 

 

WSK 320/140

 

 

WSK 320/190

 

 

WSK 410/90

 

 

WSK 410/110


 

 

WSK 410/140

 

 

WSK 410/190

       
MOHLENHOFF з вентилятором

 

GSK 180/ 110

 

 

GSK 260/110


 

GSK 320/110


 

QSK 260/110


 

QSK 320/110


 

QSK 360/110


     
MOHLENHOFF з можливістю охолодження

 

QSK HK 320 (Двотрубний)

 

QSK HK 320 (Чотирьохтрубний)

 

 

QSK HK 360 (Двотрубний)

 

 

QSK HK 360 (Чотирьохтрубний)

   
Електричний конвектор MOHLENHOFF

 

ESK 180/110

 
Комплектація до конвекторів MOHLENHOFF
 

 

Додаткове приладдя MOHLENHOFF

 

        Переваги

  • Системні конвектори вирішують проблему «сповзання холодного повітря»
  • екранують потік холодного повітря від вікна до приміщення
  • не загороджують вигляд, що відкривається завдяки склінню від підлоги до стелі – розширюють простір
  • дозволяють заощаджувати енергію
  • забезпечують швидке нагрівання приміщення, що особливо актуально восени та навесні
  • демонструють максимальну ефективність навіть при низькій температурі води в трубопроводі
  • гарантують постійне опалення

До складу конвекторів Mohlenhoff входять нагрівальний елемент, короб, виготовлений з алюмінію з антикарозійним покриттям. Вони накриваються гратами, зробленими також із алюмінію, що має спеціальне порошкове напилення. Нагрівальний елемент представлений у вигляді мідної труби з напаяними на її поверхні мідними пластинами. Таким чином, конвектор може досягти найвищої теплової ефективності.
Конвектори компанії Mohlenhoff випускаються у 4 видах:
• Конвектор без вентилятора;
• Модель із вбудованою системою вентиляції та примусово циркулююче повітря;
• Кутовий;
• Радіальний.
Компанія працює за 5 основними напрямками:
1. Конвектори для встановлення під конструкцію підлоги;
2. Виготовлення привабливих декоративних ґрат;
3. створення термічних сервіприводів;
4. Виготовлення регуляторів температури;
5. Встановлення приєднувальних елементів системи.
Багато конвекторів компанії Mohlenhoff мають теплообмінник, який розташований так, що холодний потік повітря поглинається не тільки з боку вікна, а й потрапляє із самого приміщення. Завдяки такій інноваційній технології створюється найкращий тепловий бар'єр. Конвектори серії QSK HK мають вбудований вентилятор та теплообмінник високої якості, завдяки якому у приміщенні створюється позитивний клімат, повітря або нагрівається, або охолоджується. Декоративні грати для конвектора по праву можуть вважатися візитною карткою компанії Mohlenhoff. Її завжди виготовляють високою міцністю, стильним зовнішнім виглядом, використовуючи анодований алюміній чи сталь високої якості. Вони зроблені у найрізноманітніших кольорових гаммах.

Сучасна, «прозора» архітектура пред'являє особливі вимоги не лише до функціональності, а й до дизайну систем обігріву та охолодження, що монтуються у конструкцію підлоги. Саме для таких вибагливих запитів Möhlenhoff розробив моделі конвекторів, які чудово поєднуються з інтер'єрами сучасних будівель. У приміщеннях з особливими умовами оптимальним рішенням можуть стати конвектори Möhlenhoff, що вбудовуються в підлогу, - непомітні, що не загороджують вигляд, який відкривається завдяки скляному фасаду. Хороша ізоляція будівлі вимагає поряд з нагріванням постійного повітрообміну та охолодження приміщення. Системні конвектори можуть обігрівати, так і охолоджувати повітря в приміщенні, а також здійснювати припливну вентиляцію, забезпечуючи тим самим постійне надходження свіжого повітря. Системні конвектори вирішують проблему «сповзання холодного повітря» екранують потік холодного повітря від вікна в приміщення не загороджують вигляд, який відкривається завдяки склінню від підлоги до стелі – розширюють простір дозволяють економити енергію забезпечують швидке нагрівання приміщення, що особливо ефективно восени і навесні демонструють максимальну низької температури води в трубопроводі, що подає, гарантують постійне опалення. Спокійним кроком Гумова опора декоративних грат перешкоджає виникненню ударного шуму при ходьбі, що дозволяє позбавитися від типового для рулонних решіток деренчання та поскрипування. Дизайн Завдяки округлій формі алюмінієвих прутків декоративні грати виглядають дуже гармонійно і стають частиною інтер'єру. Практичність Можливість заміни окремих прутків, закритий край зрізу, щільне скручування рулонної решітки – усіма цими властивостями володіє лише декоративна решітка фірми Möhlenhoff.

 

Контакти

+38 067 232 61 84 - Viber-WhatsApp
+38 066 271 68 12
+38 044 361 95 81
E-mail: mir-konvektorov@ukr.net
Skype: mir_konvektorov

Режим роботи

Пн-Пт: з 8.00 до 17.00

Сб:     з 10.00 до 15.00

Нд:     - вихідний

Адреса

м. Київ

вул. Кирилівська, 160/20

корпус А, офіс 902