Продукція

Консультація

kontakt

Якщо Ви не знайшли необхідної інформації, обов'язково зв'яжіться з нашими менеджерами для додаткової консультації.


тел: +38 067 232 61 84 -Viber-WhatsApp

тел: +38 066 271 68 12

тел: +38 044 361 95 81

Email: mir-konvektorov@ukr.netKampmann Katherm HK

 

Kampmann Katherm HK

 Внутрішньопідлоговийй конвектор з примусовою конвекцією

 

Опалювальні прилади, що вбудовуються в підлогу Kampmann Katherm HK є повністю готові для монтажу конвектори з примусовою конвекцією. Конвектори з функцією нагрівання або охолодження повітря та з ЄС-двигуном/ < Призначенням Katherm HK є подача відфільтрованого, нагрітого або охолодженого циркуляційного повітря. Тепло- або холодопродуктивність досягається мідно-алюмінієвими конвекторами, які заповнені гарячою (опалювальний котел) або холодною (чилери) водою по 2-х або 4-х трубній системі. Енергоефективний діаметральний EC-вентилятор забезпечує плавність роботи та економію електроенергії. Вся техніка розташовується в готовому для монтажу каналі в підлозі, який одночасно виконує функцію конденсатної ванни. Katherm HK оснащені енергоефективними двигунами EC різної потужності. Декоративні рулонні грати Optiline надають приладу елегантного вигляду. Вся техніка розташовується в готовому для монтажу каналі в підлозі, який одночасно виконує функцію конденсатної ванни. Katherm HK оснащені енергоефективними двигунами EC різної потужності. Декоративні рулонні грати Optiline надають приладу елегантного вигляду.

 

EC-технологія

Завдяки вбудованій в прилад «інтелектуальній» силовій електроніці, EC-двигуни можуть працювати в значно ширшому діапазон числа оборотів. Кондиціювання приміщень з використанням двигунів з низьким числом оборотів залежно від потреби спрямоване насамперед для розміщення у житлових та офісних приміщеннях, готелях. Зменшення кількості обертів і, отже, продуктивності повітрям, має велике значення, зокрема, в акустиці.

Крім того, інтелектуальна система керування двигуном розпізнає проблеми, що виникають у двигуні, і може автоматично вживати необхідних захисних заходів, наприклад, зниження кількості обертів або відключення двигуна. У разі потреби ця несправність видається у вигляді повідомлення та оцінюється системою диспетчеризації будівель.

Енергоефективність та зниження при цьому виробничих витрат є суттєвими аргументами при придбанні продукції! Таким чином, у наших внутрішньопідлогових конвекторах ми робимо акцент на вентилятори з технологією GreenTech від компанії ebm-papst, які поряд з тихим режимом експлуатації дозволяють зекономити до 50 % енергії. Скористайтеся нашим ноу-хау в галузі ефективної кліматичної техніки.

Кліматичні системи мають тривалий режим експлуатації. Таким чином, економія енергії тут найпомітніша. Завдяки вентиляторам із ЄС GreenTech технологією від компанії ebm-papst, вбудованим у внутрішньопідлогові конвектори, можлива економія енергії до 50% порівняно із звичайними AC-вентиляторами. Безшумний режим роботи, а також можливість індивідуального регулювання вентиляторів додатково підвищує комфорт! Скористайтеся нашим ноу-хау в галузі ефективної кліматичної техніки.

 

Контакти

+38 067 232 61 84 - Viber-WhatsApp
+38 066 271 68 12
+38 044 361 95 81
E-mail: mir-konvektorov@ukr.net
Skype: mir_konvektorov

Режим роботи

Пн-Пт: з 8.00 до 17.00

Сб:     з 10.00 до 15.00

Нд:     - вихідний

Адреса

м. Київ

вул. Кирилівська, 160/20

корпус А, офіс 902