Продукція

Консультація

kontakt

Якщо Ви не знайшли необхідної інформації, обов'язково зв'яжіться з нашими менеджерами для додаткової консультації.


тел: +38 067 232 61 84 -Viber-WhatsApp

тел: +38 066 271 68 12

тел: +38 044 361 95 81

Email: mir-konvektorov@ukr.net



Jaga

 

Внутрішньопідлоговий конвектор Jaga | Яга

 

 

 

Компанія JAGA – один із найбільших лідерів з виробництва опалювальних приладів. Заснована вона в Бельгії в 1962 році і за більш ніж півстоліття має величезний асортимент обладнання, яке відрізняється від інших марок високою якістю, довговічністю, ексклюзивним дизайном, надійною функціональністю та зручністю практичного застосування. Компанія постійно вдосконалює свої вироби, згідно з усіма європейськими стандартами, покращує технічні показники приладів, змінює зовнішній вигляд. Завдяки використанню новітніх технологій обладнання виготовляють надійне та якісне. Головним перевагам JAGA є тривалий гарантійний термін на товар – 30 років. Прилади мають експлуатаційні характеристики такого високого рівня, що не дадуть підстав сумніватися у виборі покупки саме їх. Обсяг продукції, що виробляє компанією JAGA складає 350 000 одиниць.

Бельгійська компанія має велику кількість різноманітних світових нагород за вдосконалення дизайну та впровадження передових технологій. Обладнання поєднує в собі такі властивості, як лаконічність, привабливий дизайн і слідує інноваційним впровадженням. Прилади компанії JAGA краще обігрівають приміщення, набагато швидше і чистіше, на відміну від конвекторів опалення інших марок. Компанія JAGA співпрацює з 25 країнами, серед них Ісландія, Чехія, Австрія, Китай, Франція та інші. У JAGA працює досвідчений та талановитий персонал у кількості понад 500 осіб. Щороку компанія отримує на розвиток нових технологій не менше 3 млн доларів, завдяки чому має потужний товарообіг по всьому світу та вироби високого рівня.

​​


Mini Canal - це опалювальний пристрій, що вбудовується в підлогу. Завдяки цій особливості установки, видимою залишається лише решітка, яка може бути виконана з різних матеріалів (дерево, нержавіюча сталь, алюміній) та кольорів. Це дозволяє підібрати ідеальний опалювальний прилад будь-якого інтер'єру. Невелика глибина (від 9 см) Mini Canal дає широкі можливості його використання. Установка Mini Canal перед великими вікнами є чудовим захистом від потоків холодного повітря. Докладніше...

 

 


 

Clima Canal - може вбудовуватись як у стіну, так і в підлогу. Використання спеціально розробленого низьковольтного тангенціального вентилятора (24 В) забезпечує Clima Canal рекордну вихідну потужність при невеликих розмірах та низькому рівні шуму (29 дБ). Завдяки унікальній телескопічній системі регулювання висоти рівень Clima Canal ідеально збігається з рівнем підлоги (стіни). Завдяки малій кількості теплоносія та динамічному ефекту збільшення теплопередачі за допомогою вентилятора досягається швидкий прогрів приміщення. Відмінною особливістю Clima Canal є те, що він здатний працювати не тільки як опалювальний прилад, але і як прилад охолодження. Clima Canal може комплектуватися дерев'яними (натуральними та лакованими дубами, буками або горіхами) або алюмінієвими (32 кольорами) ґратами. Докладніше ...

 


 

Canal Compact

Без вентилятора 

Canal Plus Compact - новий прилад опалення від JAGA з теплообмінником Low-H2O, що вбудовується в підлогу. Він оснащений водонепроникним і теплоізольованим кожухом з 3-х шарів (4 мм поліефіру, 25 мм поліуретан, 5 мм поліетилен), має невелику висоту (36.5 см) і має високу тепловіддачу. Прилад призначений для блокування холодного повітря від скляних дверей, вікон, отворів, тим самим допомагаючи підтримувати комфортну температуру в приміщенні. Canal Plus Compact може встановлюватися в різні ніші, у тому числі й ґрунтові.. Докладніше ...

 

 



Micro canal

С вентилятором

Micro Canal - наймініатюрніший серед своїх аналогів, забезпечує визначну вихідну теплову потужність - 1230 Вт/м при 75/65/20. Завдяки покращеній системі регулювання висоти та легкості монтажу грати можуть бути ідеально вирівняні щодо поверхні підлоги. Рівень шуму = 22 дБ(A)/м. Докладніше ...

 

 

 


 Обсяг продукції, що виробляє компанія JAGA складає 350 000 одиниць. Сюда входять:

· Тепловентилятори: мають брудовідштовхувальне покриття, яке не піддається подряпинам, складаються з німецького осьового вентилятора високого ступеня захисту, теплообмінник у них виконаний із суміші міді та алюмінію, під час роботи економічно споживають електроенергію. Тепловентилятори JAGA діляться на 2 види: стандартні та модулюючі, які відрізняються від перших тим, що мають корпус із системою AVS и заслонки при выходе воздуха соединены попарно с помощью сервомотора, что приводит к лучшему распределению температуры.

 · Внутрішньопідлогові радіатори: мають практичність при використанні і відрізняються високою тепловіддачею. Вони виготовлені на основі технології теплообміну LowH20, до їх складу входять надпровідна мідь та алюміній. Підтримують сприятливу температуру в приміщенні.

 · Дизайн - Радіатори: можливість підібрати прилад під будь-який дизайн інтер'єру, привнесе в приміщення особливий шарм. Виконані переважно з вуглецевої чи нержавіючої сталі. У продажу в 3-х кольорових гаммах. Вони призначені для обігріву всіх видів приміщень, включаючи ванну кімнату та кухню.

 · Підлогові водяні конвектори: мають покриття, яке стійке до подряпин завдяки напівматовій поверхні, також стійкі до впливу ультра-фіолетових променів, відповідають усім стандартам та нормам техніки безпеки. Можна підібрати від найдорожчого приладу, виконаного з натурального дерева, до бюджетного, але не менш функціонального варіанту.

 · Арматура.

 · Додаткові комплектуючі матеріали для радіаторів

Контакти

+38 067 232 61 84 - Viber-WhatsApp
+38 066 271 68 12
+38 044 361 95 81
E-mail: mir-konvektorov@ukr.net
Skype: mir_konvektorov

Режим роботи

Пн-Пт: з 8.00 до 17.00

Сб:     з 10.00 до 15.00

Нд:     - вихідний

Адреса

м. Київ

вул. Кирилівська, 160/20

корпус А, офіс 902