Продукція

Консультація

kontakt

Якщо Ви не знайшли необхідної інформації, обов'язково зв'яжіться з нашими менеджерами для додаткової консультації.


тел: +38 067 232 61 84 -Viber-WhatsApp

тел: +38 066 271 68 12

тел: +38 044 361 95 81

Email: mir-konvektorov@ukr.netДекоративні решітки ISAN

 

Декоративні решітки для внутрішньопідлогових конвекторів Isan (Ісан)

 

 

Алюмінієві низькі поперечні решітки

Решітка для низького типу конвектора. Дозволяє встановлення в підлогу заввишки 65 та 80 мм. Алюмінієві пластини пресуються у пластикові поздовжні напрямні чорного кольору. Ґрати поставляються в сегментах, які на місці установки об'єднують в одну решітку. 

Алюмінієві поперечні рулонні решітки

Поперечні пластини з'єднані натяжною пружиною та розмежовані дистанційними валиками із міцної пластмаси. Решітка, що згортається, полегшує маніпуляцію при установці та чищенні конвектора. Пластмасові валики відповідно до відтінку пластин поставляються наступним чином: НАТУР - срібний, БРОНЗ - чорний, ЧОРНИЙ - чорний. Можна замовити пластини кольорів відповідно до відтінків RAL, які наносяться за допомогою порошкової фарби.
Максимальна довжина однієї частини решітки становить 6500 мм.
 

 

 Алюмінієві лінійні решітки, не рулонні


Алюмінієві пластини перфоровані по довжині і з'єднані сталевою рейкою, що несе Для більш зручного звернення, грати розділені на кілька частин. Відстань між пластинами розмежована дистанційними валиками із міцної пластмаси. Пластмасові валики відповідно до відтінку пластин поставляються наступним чином: НАТУР - срібний, БРОНЗ - чорний, ЧОРНИЙ – чорний. Можна замовити планки кольорів відповідно до відтінків RAL, які наносяться за допомогою порошкової фарби. Максимальна довжина однієї частини становить 3000 мм. Великі довжини складаються з кількох частин.
 

 

Дерев'яні рулонні решіткиМаксимальна довжина однієї частини дерев'яної решітки становить 6500мм
 

 

Рулонні грати з нержавіючої сталі

Грати виготовлені з профілю з нержавіючої сталі 20×10 мм. Масивний вигляд, міцність та жорсткість є перевагою цього варіанта. Стандартно поставляються інтер'єрні варіанти з пластинами, з'єднаними пружиною та розмежованими дистанційними валиками із міцної пластмаси. Пластмасові валики срібного кольору.
Максимальна довжина однієї частини решітки з нержавіючої сталі становить 3000 мм.
 

 

Обвідна планка, що прикриває

естетичне та функціональне обмеження внутрішньопідлогового конвектора після установки в підлозі. Обвідна прикривна планка з анодованого алюмінію у відтінках НАТУР, БРОНЗ І ЧОРНИЙ. Обвідні планки, що прикривають, можна покрити порошковою фарбою за зразком RAL. Для прихованої установки конвекторів на підлогу можна замовити конвектор без обвідної планки. Необхідно специфікувати вибір при замовленні, так як конвектор має певну ширину решітки.

Планка „J“
Стандартна планка, яка створює рамку, що прикриває, по периметру конвектора. Для монтажу в підлогу, що щільно прилягає до корпусу конвектора.

Планка “L“
Обвідна планка, що прикриває, з виступом. L-профіль 15х15х1,5 мм дозволяє прикрити температурні шви шириною до 10 мм.
Планка поставляється разом із внутрішньопідлоговим конвектором. Встановлюється після завершення встановлення верхнього шару підлоги. Кріпиться до внутрішнього краю конвектора. При установці конвектор необхідно встановлювати так, щоб він не перевищував фінальний рівень підлоги. Підходить для дерев'яної та фанерної підлоги, ламінатних та вінілових покриттів. Підходить для встановлення у місцях, де для технології встановлення необхідний температурний шов. Довжина та ширина конвектора більша на 21 мм порівняно з розміром, вказаним у каталозі.

 


 

Контакти

+38 067 232 61 84 - Viber-WhatsApp
+38 066 271 68 12
+38 044 361 95 81
E-mail: mir-konvektorov@ukr.net
Skype: mir_konvektorov

Режим роботи

Пн-Пт: з 8.00 до 17.00

Сб:     з 10.00 до 15.00

Нд:     - вихідний

Адреса

м. Київ

вул. Кирилівська, 160/20

корпус А, офіс 902