Продукція

Консультація

kontakt

Якщо Ви не знайшли необхідної інформації, обов'язково зв'яжіться з нашими менеджерами для додаткової консультації.


тел: +38 067 232 61 84 -Viber-WhatsApp

тел: +38 066 271 68 12

тел: +38 044 361 95 81

Email: mir-konvektorov@ukr.netIsan

 

 

Внутрішньопідлоговий конвектор ISAN | ІСАН

конвектор водяного опалення

 

Внутрипольный конвектор ISAN

 

Бренд Isan – відомий у всьому світі чеський виробник конвекторів опалення та інших нагрівальних пристроїв. Вся продукція компанії експортується до країн Євросоюзу, що є показником високої якості товарів чеського бренду. Компанія займається випуском наступних пристроїв обігріву:
• внутрішньопідлогових конвекторів;
• пластинчатих радіаторів;
• секційних радіаторів;
• радіаторів з ребристими трубами;
• рушникосушок;
• дизайнерських радіаторів.

Різновиди конвекторів Isan
Внутрішньопідлогові конвектори від чеської компанії можуть бути 2-х різновидів: конвектори з вентилятором та без нього. Радіатори опалення з природною конвекцією переганяють холодні повітряні маси, прогрівають їх і рівномірно розподіляють по всьому периметру приміщення. Таке функціонування дозволяє побудувати надійний бар'єр від холодного потоку повітря та протягу.
Конвектори з вбудованим вентилятором здатні радувати своїх власників і в спеку року. Це обладнання можна використовувати як для нагріву, так і для охолодження приміщень. Для цього знадобиться, лише переналаштувати термостат.
Кожен внутрішньопідлоговий конвектор Isan володіє привабливим зовнішнім виглядом і сконструйований таким чином, щоб максимально захистити внутрішні складові різних механічних пошкоджень. Внутрішньопідлогові конвектори чеської компанії використовують як джерело обігріву воду. Пристрої сконструйовані з повним дотриманням вимог щодо використання екологічних матеріалів та захисту навколишнього середовища.
Переваги конвекторів Isan
Розглядаючи конвектор водяного опалення Isan як основне джерело тепла в приміщенні, з упевненістю можна приступати до оформлення купівлі даного товару. Конвектор водяного опалення від Isan можна використовувати у наступних локаціях:
• біля заскленого місця;
• біля скляної поверхні;
• у зимовій оранжереї;
• на вході до приміщення;
• у комунікаційних приміщеннях;
• у торгових центрах, лікарнях, магазинах та інших громадських установах.

Працюють конвектори Isan безшумно, що дозволяє зробити їхню установку навіть у спальній або дитячій. Спокійному відпочинку вони не завадять. Нагрівальні елементи даних опалювальних пристроїв виконані зі сплаву міді, сталі та алюмінію. Ці метали поєднують у собі високу міцність та теплопровідність.
Конвектори внутрішньопідлогового типу монтуються в основу підлоги, тому жодних порушень у дизайні інтер'єру приміщення вони не доставляють. Їх часто монтують у приміщеннях з панорамним склінням, вони не сприяють появі конденсату та не загороджують гарний вигляд із вікна.
При правильному виборі даних пристроїв обігріву, жодних складнощів з їх керуванням виникнути не повинно. Гнучкість теплової потужності теплообмінника внутрішньопідлогових конвекторів Isan дозволяє підібрати оптимальний за потужністю конвектор для обігріву приміщення будь-якого плану.
Вирішивши купити внутрішньопідлоговий конвектор Ісан, можете звернутися за допомогою до нашої компанії. Ми маємо широкий асортимент опалювальної техніки від чеського концерну. Будь-який якісний та надійний конвектор Чехія – це опалювальний пристрій Isan. Підібрати колір конвектора можна під будь-який інтер'єр приміщення. Їх декоративні грати зі сплавів металів можуть бути пофарбовані в будь-який колір палітри RAL, тому підібрати колірний формат конвектора не складе труднощів.

 

Технічний каталог ISAN NEW PRACTIC

Технічний каталог ISAN TERMO DYNAMIC

відкрити каталог >>> відкрити каталог >>>
Каталог ISAN NEW PRACTIC Каталог ISAN Termo Dynamic

 

 

 

Внутрішньопідлоговий конвектор ISAN NEW PRACTIC FRK / FRT

 

FRK - без вентилятора FRT - з вентилятором

 

 

 

Внутрішньопідлоговий конвектор ISAN TERMO DYNAMIC FCK / FCT

 

FCK - без вентилятора FCT - з вентилятором

 

 

 

Аксесуари

Декоративні грати

 

 

Контакти

+38 067 232 61 84 - Viber-WhatsApp
+38 066 271 68 12
+38 044 361 95 81
E-mail: mir-konvektorov@ukr.net
Skype: mir_konvektorov

Режим роботи

Пн-Пт: з 8.00 до 17.00

Сб:     з 10.00 до 15.00

Нд:     - вихідний

Адреса

м. Київ

вул. Кирилівська, 160/20

корпус А, офіс 902