Продукція

Консультація

kontakt

Якщо Ви не знайшли необхідної інформації, обов'язково зв'яжіться з нашими менеджерами для додаткової консультації.


тел: +38 067 232 61 84 -Viber-WhatsApp

тел: +38 066 271 68 12

тел: +38 044 361 95 81

Email: mir-konvektorov@ukr.netКомплектуючі для конвекторів

 

Комплектуючі для конвекторів Каррера | Carrera

 

 

Керування та регулювання електричною частиною конвектора .


Цифровий термостат DT90

Цифровий непрограмований кімнатний термостат з великим рідкокристалічним дисплеєм і простим інтуїтивним інтерфейсом користувача. Призначений для загального керування конвекторами.

Цифровий термостат RESD HC2.

призначений для керування опалювальними приладами в 2-трубних системах, що працюють взимку на опалення, а влітку - на охолодження. Здійснює керування електроприводом клапана та 3-швидкісним вентилятором. Коли температура в приміщенні досягає встановленої, термостат закриває клапан та відключає вентилятор.

Хронотермостат СМ707

Програмований 7-денний термостат з великим РК дисплеєм розроблений для забезпечення автоматичного регулювання часу та температури систем
опалення та охолодження в квартирах та котеджах.

Електронний термостат Cougar.

Призначений для керування конвекторами в 2-х трубних системах опалення. Призначений для здійснення on/off управління клапанами, вентилятором та додатковим електронагрівачем.

 

 

 

Модуль керування конвектора СМ 150 / СМ 300

Призначений для автоматичного керування роботою вентиляторів конвектора та здійснює гальванічну розв'язку електродвигунів вентиляторів від мережі живлення напругою 220 V. Один модуль може керувати кількома конвекторами, а також роботою іншого модуля, що дозволяє їх каскадувати.

   

 

Керування та регулювання потоком теплоносія.


 

Термостатичний елемент RA 5065 - капіляр

Автоматичний пропорційний терморегулятор температури прямої безперервної дії з малою зоною пропорційності. Термостатичний елемент має функцію захисту теплоносія від замерзання та можливість обмеження або блокування встановленого температурного налаштування.

 

Термостаітний елемент TWA-A NC230В

Привід може використовуватися з електричними термостатами для керування клапанами. Оснащений візуальним індикатором положення клапана (відкр./закр.). Нормально закритий (NC) та нормально відкритий (NO) варіант виконання (положення клапана за відсутності живлення)

 

Клапан RA-N 15 прямий/кутовий.

Клапани для двотрубної системи опалення типу RA-N підвищеного опору з пристроєм монтажного налаштування їхньої пропускної спроможності для виконання гідравлічного балансування трубопровідної системи та керування величиною протоки теплоносія.

 

Запірний клапан RLV-S 15 прямий/кутовий.

Запірні клапани RLV-S використовують, як правило, у двотрубних системах опалення для відключення окремого опалювального приладу в працюючій системі з метою його демонтажу або технічного обслуговування.

Контакти

+38 067 232 61 84 - Viber-WhatsApp
+38 066 271 68 12
+38 044 361 95 81
E-mail: mir-konvektorov@ukr.net
Skype: mir_konvektorov

Режим роботи

Пн-Пт: з 8.00 до 17.00

Сб:     з 10.00 до 15.00

Нд:     - вихідний

Адреса

м. Київ

вул. Кирилівська, 160/20

корпус А, офіс 902