Мир Котлов Мир Радиаторов Мир �нженерной Сантехники Мир Декоративных Радиаторов

 

 

Переваги та особливості конвектора.


Економічність

Малий об'єм теплоносія і чудова теплопровідність матеріалів, що застосовуються для конструкції теплообмінника, забезпечують швидке нагрівання конвекторів. Система центрального опалення з використанням конвекторів з мідно-алюмінієвим нагрівальним елементом досягає повного коефіцієнта корисної дії в три рази швидше, ніж у випадку застосування установки з радіаторними обігрівачами або при площинному опаленні.

Завдяки малій теплової інерції, конвектор з блискавичною швидкістю реагує на кожну зміну температури. Виключне енергозбереження конвекторних обігрівачів пов'язано з дуже малим об'ємом води і невеликою масою. Сучасні газові конденсаційні або масляні котли, теплові насоси або термостати з головками, якими оснащені конвектори, дозволяють додатково знизити витрати на опалення.

Конвектори можуть працювати з будь-яким типом регулювання, що також впливає на зменшення витрат, пов'язаних з опаленням.

Внутрішньопідлогові конвектори з вентилятором і конвектори-кондиціонери оснащені сучасними, тихими і енергозберігаючими вентиляторами DC з двигуном EC.

Комфорт

Передача тепла шляхом конвекції забезпечує рівномірний розподіл температури в опалювальному приміщенні і природну циркуляцію повітря.

Конвекційний рух повітряних мас впливає на їх однорідність (виключення зон повітря, що містять видихаємий CO2).

Завдяки застосуванню відповідних регулюючих клапанів і термостатів, швидко досягається бажана температура в приміщенні, створюючи при цьому належний тепловий комфорт і сприятливий для здоров'я мікроклімат.

Міцність

Висока якість матеріалів, з яких виготовлений теплообмінник (мідь-алюміній), забезпечує стійкість до корозії і низьку чутливість до якості котлової води.

Завдяки застосуванню листового металу з гарячим нанесенням покриття цинк-магній (матеріалу уповільнюючого виникнення, так званої, білої корозії), конвектори мають підвищену стійкість до корозії.

Надійність

Конвектори характеризуються тихою і безвідмовною роботою. Матеріали, що застосовуються для виготовлення теплообмінників конвекторів , мають гарну теплопровідність: коефіцієнт теплопровідності алюмінію становить 204 Вт / (м2 · K), міді 384 Вт / (м2 · K).

Конвектори мають велику площу теплового обміну. Конвекторні обігрівачі швидше за всіх обігрівачів реагують на мінливі потреби приміщення в теплі, завдяки чому в опалювальному приміщенні не виникають явища перегріву або недогріву.

Функціональність

Висока естетика конвектора робить його декоративним елементом, а багата колірна гамма і можливість вбудовування дозволяють створити будь-який інтер'єр.

Конвектори можуть поєднуватися з приміщенням таким чином, що є прихованим джерелом тепла (наприклад,внутрішньопідлогові конвектори, конвектори-кондиціонери) або можуть висуватися на перший план (наприклад, декоративні конвектори), створюючи необмежені можливості для дизайнерів інтер'єру.

Стійкість до корозії

Конструкція конвектора виключає контакт алюмінію і міді через воду (вода протікає тільки через мідний змійовик). Конвектори малочутливі до якості водопровідної та котельної води і не вимагають антикорозійного захисту. Стійкість конвектора до корозії забезпечується благородними матеріалами, що застосовуються для виготовлення теплообмінника (мідний змійовик).