Продукция

Консультация

kontakt

Если Вы не нашли необходимой информации, обязательно свяжитесь с нашими менеджерами для дополнительной консультации.


тел: +38 067 232 61 84 -Viber-WhatsApp

тел: +38 066 271 68 12

тел: +38 044 361 95 81

Email: mir-konvektorov@ukr.netПринцип роботи конвектора

Принцип роботи конвектора.

конвекція і випромінювання при опаленні приміщень

 

конвекция и излучение при отоплении помещений внутрипольным конвектором

 

Явище природньої конвекції полягає в тому, що мідно-алюмінієвий теплообмінник отримує тепло від теплоносія, що проходить через змійовик. Далі, повітря, що контактує з гарячим теплообмінником, нагрівається від нього. Оскільки тепле повітря легше холодного (володіє меншою щільністю), воно піднімається вгору. Підігріте повітря, проходячи через обігрівач, утворює знижений тиск, що призводить до засмоктування нової партії холодного повітря.

Залежно від виду обігрівача, тепло може передаватися через випромінювання або через конвекцію. Випромінювання тепла полягає в тому, що тіло з більш високою температурою (в нашому випадку обігрівач) емітує тепло у вигляді електромагнітних хвиль, а тіла більш холодні (стіни, меблі та інші предмети приміщення), поглинають його, і таким чином підвищують свою температуру. Довжина хвиль випромінювання міститься в діапазоні від 0,76 до 1000 μm. Кількість тепла, емітується з одиниці поверхні обігрівача, залежить від температури і виду його поверхні. Чим більшу температуру має обігрівач, тим більшою тепловою потужністю він володіє.

У кожній опалювальній системі відбувається і конвекція і випромінювання. Їх співвідношення в загальній кількості віддаваємого тепла різний залежно від застосовуваної системи опалення. Наприклад, обігрівачі «плащового» типу (тепла підлога і теплі стіни) передають тепло в навколишнє середовище на 50% через випромінювання і на 50% через конвекцію. У той же час обігрівачі панельного і ребрового типу в більшості своїй передають тепло шляхом конвекції 70%, a решту 30% - через випромінювання. В конвекторах процентне співвідношення конвекції становить майже 100%.
У приміщенні з конвективним обігрівом повітря поблизу конвектора не перегрівається, як буває у випадку з іншими обігрівачами. Це пояснюється малою участю тепла що віддається через випромінювання. Тому поруч з конвекторами не відбувається неприємного відчуття спеки, що негативно впливає на самопочуття людини.

Завдяки законам передачі тепла через конвекцію, конвектор забезпечує рівномірний розподіл температури і природну циркуляцію повітря в опалювальному приміщенні, що впливає на комфорт мешканців. Оскільки вуглекислий газ (CO2), що видихається з легень важчий, він розташовується в нижній частині приміщенні і дуже негативно впливає на здоров'я людей під час сну або монотонної роботи біля столу. Конвективний рух повітряних мас, впливає на його гомогенізацію (перемішує зони повітря, що містять видихається CO2).

Завершальним елементом вбудованого (канального) обігрівача є решітка. Решітки дерев'яні можуть виготовляються виключно з сирого дерева. Для оберігання решітки з дерева її піддають «бейцованію» (фарбуванню в потрібний колір) і лакуванню. Решітки алюмінієві можуть бути виконані з алюмінію натурального, пофарбованого в будь-який колір палітри RAL або анодовані.

Решітки проектуються так, щоб максимально затуляти 30% поверхні просвіту каналу. Якщо закривається більшість, тоді обігрівач виробляє меншу кількість тепла. Експлуатуючи вбудований обігрівач під час опалювального сезону, не можна закривати його килимом або ставити на решітку які-небудь меблі.Решітки призначені для навантажень і стирання при пішому русі малої інтенсивності. З цієї причини не можна монтувати канали в місцях, де передбачається інтенсивний піший рух.

Істотним чинником є ​​підтримання чистоти всередині ванни конвектора. Обов'язково перед кожним опалювальним сезоном канальний обігрівач (конвектор) необхідно почистити від пилу, яка сідає в каналі і пропилососити теплообмінник. Ідеальним рішенням є накриття каналу конвектора після закінчення опалювального сезону тим же матеріалом що і підлога в даній кімнаті. Це спрощує утримання в чистоті каналу конвектора.


 С уважением,

«Мир Конвекторов»

Контакты

+38 067 232 61 84 - Viber-WhatsApp
+38 066 271 68 12
+38 044 361 95 81
E-mail: mir-konvektorov@ukr.net
Skype: mir_konvektorov

Адрес

г.Киев

ул.Кириловская, 160/20

корпус А, офис 902

Режим работы

Пн-Пт: с 9.00 до 18.00

Сб:       с 10.00 до 15.00

Вс:       - выходной